Modelína jak vyšitá – HOG barbie a šampóni!

Taky máte někdy pocit, že je někdo tak sladěný, až to bolí? My s kolegyní rozhodně ano. A tak jsme se rozhodly napsat tenhle článek.

Do externího sovince nám byla zaslána pouhopouhá jedna sova. Tímto děkuji nejmenované slečně, která již může užívat své nové sovy, kterou dostala jako dar za to, že nám pomohla při hledání. A tady je již její tip:

Esperanza

Víte kdo to je? No jistěže, kdo jiný má tak neskutečně sladěný ČERVENÝ (!) model, než Nebelvírská prefektka Esperanza Milagrosa? Gratulujeme Esperanzo, můžeš si říkat barbie. Ale vlastně k tomuto modelu nemám co vytknout, jen se mi nelíbí ty barvičky, ale když už slečna zvolila červeno- černo- zlatý model, tak by se mohla zbavit té nafialovělé hůlky v ruce.

Nicolette

Když už jsme u těch péček, tak u nich i zůstaneme. Nicolette Marique Leroy je přímo ukázková barbie! Blonďata, vyfiknutá, modrooká a štíhlá. Její černý model se mi moc líbí a doplňky jsou úžasně sladěné, stejně tak jako kolejní předmět.

James

Módního zločinu se dopustil James Watfar, který si oblékl Zmijozelský plášť na svou modrou dušičku. K tomu pod ním ten oblek! Za toto bych vážně zavírala do Azkabanu. Pochvalu si snad jen zaslouží účes, který si James vzhledem k tvaru svého obličeje zvolil přímo výtečně.

Barbara

Zmijozelská Barbara Arianne Lecter mně uchvátila svým zeleným modelem z Japonské kolekce- nemám slov! A k tomu přidala i nový trend- louži pod nohami, tleskám!

Cerridwen

U Zmijozelu ještě chvilinku zůstanem, novopečená prefekta Cerridwen Lowra Antares mne také uchvátila, ale jí bych vytkla ty černé brýle. Bylo by lepší, kdyby je Cerri sundala a mrkala na svět svými kukadly. Ale jinak stejné hodnocení jako výše- úžasně…a ta louže! -ochá-

Nakonec bych ráda zmínila slečnu zombie z Havraspáru, která mne také uchvátila svým modelem, který je nehorázně dobře sladěný, až to vypadá přirozeně. No schválně, porovnejte Evelinu van Eyck s Esperanzou na začátku a uvidíte!

Evelina

Tak, módu bychom měli. Já si však chci postěžovat na otřesné zacházení s našimi profesionálními bonzovacími pomůckami! Poté, co jsme si obsadily stůl v redakci tam po dvou dnech vlítla Lůbenová, všechno shodila ze stolu, hupsla do křesla, dala nohy na stůl a se slovy: „Pó- hyb, pó- hyb“ popoháněla činnost redakce a skřítků tiskařů. Když jsem začala hlasitě nadávat, tak se na mně podívala, jako bych řekla, co nikdy neslyšela. Vypadala udiveně, ale dala nám s kolegyní na zakázku vyrobit stůl, který bude umístěn v rohu redakce. A pokud se divíte, že jsme spokojené s rohem, tak se nedivte. V rohu místnosti je totiž okno a já musím vidět, co se děje venku, kolegyně jakbysmet.

Vaše Užbrblaná Užovka

13 komentářů

 1. NaSaŠí Jackson
  19. 3. 2011 (10:22)

  wow, tak jako faakt nemam slov, to je božíí 😀 jen tak dál 😀

 2. Hmm po pravdě docela povedený článek… Jen mi něco nesedí… Co máte proti červené?! Espi je z Nebelvíru a taky Nebelvír podporuje.. Měla bych návrh.. Nechcete naší kolej přestat shazovat?!

  S pozdravem
  mírně naštvaná ČERVENÁ Innela Craenová

 3. Já bych to nehrotila, je to takovej typ článku, zkritizuje to, co jde 🙂 Nehledala bych v tom rozhodně hned nějakou nevraživost proti červené!! 🙂 Už mi to přijde, že si tohle lidi prostě hledají 🙂

  A článek je to moc pěknej 🙂

 4. Žába Lecter
  19. 3. 2011 (15:11)

  Já teda nevim, ale vždyť se do ní nikdo nenaváží, ne? Co já vidím, tak jí chválí a vytýkají jen fialovou hůlku.
  A to, že někdo řekne, že nerad červenou… omKVA, to se budeme hádat jen kvůli tomu?
  Víte co? Ráda bych vám přála být chvíli v knížkách HP, kde na sebe házeli kameny už jen proto, že ten byl červenej a ten zelenej. To by teprve bylo něco!

 5. No, to je ale výborný nápad- neuspořádáme v síni celohradní kamenovačku?:D
  s pozdravem NADŠENÁ
  Swanka

 6. No sorry, ale přívlastek barbie si odpusťte spojovat s mým jménem, do té mám docela dost daleko a uráží mě to.
  Hůlku mám jen jednu, té se asi těžko zbavím…

  E.M.

 7. NaSaŠí Jackson
  19. 3. 2011 (23:36)

  No, Espi a vy ostatní, bejt váma bych si nedělala s timhle hlavu… Tohle je prostě drbárna všeho možnýho a hromada kritiky. Je to hlavně na pobavení lidí a taky aby se tu něco tisklo :-)) tak si to neberte vážně, vždyť o nic nejde. A navíc, mně se třeba červe ná líbí jako… 😀 a nic proti vám nemám…
  třeba na řadu padne příště někdo zelenej… to je zatim ve hvězdách 🙂 ;-))

 8. no presne, neberte všetko vážne čo sa píše v článkoch na módu, je to jednoducho na pobavenie(nevie čo už ma napísať, pretože ostatní to vystihli pred ňou) S pozdravom zelená hadica Cass 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.