Čaropřehlídka

Stejně jako loni tak i letos (ano, nejspíše nám tu počíná nová tradice) jsme mohli sledovat a zúčastnit se Čaropřehlídky. Toto módní klání nemá na naší škole obdoby a je proto přijímáno s nadšením.

 

 

 

Letošním tématem bylo: Vkus nevkusu. Mnozí si jistě pod tímto heslem vybaví něco příšerného, já jsem byla mezi nimi. Ne tak účastníci čaropřehlídky, kterých bylo dvacet pět! Ano tolik odvážlivců se našlo a navléklo do modelů a nechalo se vyfotit v kočovném krámku pana Paštičky, kterého všichni dobře známe z Prasinek. Žel bohu já jsem mezi nimi nebyla, neboť jsem v inkriminované době neměla deset srpců na přihlášení.

 

Hlasovat jsme mohli od 21. do 28. Června, každý svými třemi hlasy mohl poctít tři modely, které se mu nejvíce zamlouvali. A tak se stalo, že jsme zvolili tři nejlepší modely čaropřehlídky a to zelené (a úžasné): Cerridwen Lowra Antares s třiceti hlasy na místě prvním, Noxy Silversson s osmnácti hlasy na druhém místě, a jak třetí Barbara Arianne Lecter se sedmnácti hlasy.

Všechny dostaly krásný Měsíční plášť.Novinkou oproti loňsku byla porota, která vybírala dva další účastníky čaropřehlídky, kteří též dostali plášť. Toto byly: žlutá Maybel Heavenhell a fialová Anseiola Renine Rawenclav.

 

 

Letošní Čaropřehlídka byla rozhodně něco a určitě se všichni těšíte na pokračování. My v redakci rozhodně ano a já už šetřím na zápisné.