Afterparty po nováčkovském losování

Od Henrika Leense

Odvážný a smělý reportér, Henrik Leens neváhal a šel se na večírek po nováčkovském losování podívat, aby zkontroloval, jestli se tam nebude dít něco nekalého a mohl napsat krátkou reportáž o průběhu.

Jakmile jsem přišel, trošku mě překvapila výzdoba Komnaty i bar s nápojemi a stůl plný pokrmů. Paráda! Ohlušila všudypřítomná hudba a jak se na mě děvčata usmála, nevyfržel jsem to a přidal se k tanci.

První ploužák jsem zahájil společně s panem Nebelbrachem, čímž jsme prolomily bariéru mezi ostatními a ti se také přidali k tanci.

Paul Brewer rozvášnil dívky svými břišními tanci, čímž si vysloužil zasloužený potlesk. I jeho kotouly, (!dokonce i hvězda!) patřili k tomu nejlepšímu, co šlo spatřit.

Dokonce i já se krapet rozvášnil a při divoké hudbě mě šlo spatři do půl těla nahého na stole…

Po deváté hodině se opustilo od klasické disco hudby a přešlo se do rockových a punk- rockových „nářezů“, kdy zúčastnění utvořili jakousi skrumáž a zuřivě tancovali, strkali do sebe, mávali prukama i nohama a pohazovali vlasy!

Kolem jedenácté se začala místnost vyprazdňovat a slečna Kristie Smithová začala hrát mudlovskou hru zvanou „flaška“ (pokud ji neznáte, poptejte se kamarádů z mudlovských rrodin) a já odešel. Když jsem se ještě přišel po chvíli podívat, hudba stále hrála. Vě světle reflektorů jsem zhlédl Paula Brewera a Kristie Smithovou, tak jsem nerušil a odešel na kutě.

Ráno jsem obeslal sovy s pár dotazy na slečny, které danou párty zorganizovali

Co říkáte na afterparty, která se rozpoutala hned po ukončení losování? Čekali jste, že se to ujme? A co výběr písní, utkěla nějaká z nich ve vaší hlavě?

Kristie Smithová: Tu afterparty jsem si strašně užila,ale nečekala jsem že tam bude tolik lidí.Vůbec jsem byla překvapená kolik jich tam přišlo a že se jim tam líbilo.Ano nejvíc tahle : David Guetta feat Kid Cudi – Memories

Sharlotte la Libretëa: Mno, mě se after párty líbila, vytvořila jsem ji já s pomocí kouzly , pomohla i Derryka. Jestli jsem to čekala ? Popravdě ne, po ukončení mě to prostě jen tak napadlo . Výběr písní…Mno…Utkvěla … Ne -mrk-

Derryka Fashionová: Ano, moc mě to potěšilo, já sama se Sharlottou ji pořádali, my dvě jsme ji pořádali, protože jsme chtěli, chtěli jsme si užít a tak jsme to vytvořili, vše co tam bylo, byla naše práce, jen naše. Moc jsme se pobavili . Písně v mé hlavě nejsou, ani jsem je neposlouchala. Moc jsem se bavila a byla jsem ráda, že přišlo tolik lidí. Ráda bych si to zopakovala -zářivý úsměv-
Na mudlovské interprety a jejich písně se zeptejte spolužáků z mudlovských rodin.

Kompletní repertoár skladeb:

Kristie Smithová:
David Guetta feat Kid Cudi – Memories
Já tak rád trsám, trsám
Rednex – Wish You Were Here
Celine Dion – My Heart Will Go On
Xindl X a Olga Lounová – Láska v housce
Daddy Yankee – Gasolina
Panova flétna – Píseň osamělého pastevce
Lovex-Yours
MC Erik a Barbara – Sen
Basshunter – DotA

Henrik Leens:
Pink Floyd – Another brick in the wall part
Digitalism – Pogo
Datarock – Fa Fa Fa
The Prodigy – Omen
Sunshine – Tokyo Bassline
Sum 41 – Fat Lip
Hoobastank – Out Of Control
Vypsaná fiXa – Velká láska
Billy Talent – Rusted from the Rain
Metallica – Nothing Else Matters
Green Day – American idiot
blink-182 – All The Small Things

Paul Brewer:
Rednex – Cotton Eye Joe

Ginevra de Naga:
Silverstein – Smile In Your Sleep

Mně samotrnému se tato „diskotéka líbila moc a děkuji za organizaci.