Navrátilci ze zájezdů C.A. partu promluvili!

Pokračování článku z minulého výtisku.

Téměř všichni se již navrátili ze zájezdů a tak můžeme – alespoň částečně – zhodnotit úspěšnost jednotlivých dovolenkových dní.

Názory na dovolené se značně rozchází, ale to je spíše nevhodným výběrem dovolené pro dané kouzelníky. 

Například já byla u Merlinova moře, což byl naprosto nevhodný výběr pro člověka, který má rád aktivní dovolenou. Salzaružel, jiný výběr na chudáka zelenou nezbyl. Nyní se však přesuňme k odpovědím od studentů.

Oresta Vianueva ( Skautský tábor ): 

Já jsem byla naprosto spokojená s dovolenou.. Sice mi chyběl pokec se spoluúčastníky, ale to se třeba časem napraví… 🙂

Program? bombastický! Skoro celou dovolenou jsem pracovala na tématické práci, která obsahovals studium medvědí rodiny. Jejich zvyky, jazykem, kterým se dorozumívají, chování při nebezpečí, lovu… A docílilo to tak, že jsem si tam oblíbila jedno medvídě.. Ono mě také.. Musela jsem prokázat, že jsem schopná se o něj postarat, aby jeho rodiče svolili, že si ho mohu vzít sebou..

Bylo to těžké, ale dosáhla jsem vítězství! 🙂

Felicitas Frobisherová (Athény – Řecko): 

Ahoj, spokojená jsem byla, cena jednoho galeonu mi přišla přiměřená. Program byl náročný, ale pestrý. Jediné, co mi přišlo zvláštní bylo, že ačkoliv nás do Řecka odjelo poměrně hodně, stále jsem viděla tytéž tváře tří kouzelníků a čarodějek, takže… kam se poděli ti ostatní?

Melánie Hale (Japonsko): S dovolenou jsem byla vskutku spokojená. Program probíhal přesně podle plánu, na nic jsem si nemohla stěžovat. Dovolená byla vskutku v Hog stylu, nic nám nechybělo, jídlo bylo skvělé. Počítám, že další rok s touto kanceláří opět někam pojedu. Velmi mě potěšil suvenýr jako bonus.

Adanedhel Bloom (Merlinovo moře): Za rok musím při výběru dovolené více přemýšlet a ne brát zrovna to, co na mě při velké poptávce zbyde. Zájezd k Merlinovu moři byl pro mě naprosto nevhodný a kdybych si přečetla jeho popisek, rozhodně bych si za ten galeon raději koupila nové boty! Válení se na pláži nesnáším, všude jsou svlečení lidé, na které není zrovna pěkný pohled, moře smrdí, slunce pálí – tak nějak vypadá peklo. Škeblí se štítím, smrdí úplně stejně jako moře a nikdy nevím, co z nich ještě vyleze nebo co za přiškvařenou mrtvolku v ní objevím. Zůstala jsem tedy v hotelu a jen v noci vylézala na obchůzku nejbližšího městečka. I tam mě ovšem obtěžovali komáři. Jsem tedy ráda, že jsem zpátky za zdmi hradu, kde je pěkný chládek.