Zmijozel vs. Profesoři

Dnes, 13. listopadu, se konal námi velmi vyhlížený zápas s týmem profesorů. Na jeho výsledku záviselo, zda má ještě po smolném zápase s Nebelvírem smysl pomýšlet na famfrpálový pohár.

Zápas začal samozřejmě v deset hodin a za celou dobu se na hřišti vystřídalo méně hráčů, než je obvyklé. Za Profesory nastoupily Elennar Hollkin a Letitia te Tiba jako střelkyně, madam Betelgeuse Orionis hlídala bránu a madam Mintaka Orionis s havraspárským kolejním Johnem Werewolfem se snažili nás sejmout potlouky. Za Zmijozel střílely Elizabeth Lextrová, Adanedhel Bloom a Jean Molliacová, v bráně seděla naše žabí primuska, potlouky si vzala na starost kapitánka Cerridwen Lowra Antares a exkapitán Lee Mortir. Post chytače tentokrát zahřívala Renée Carlisle. Zahrály si i posily ze střídačky – Elanis Aelana Roselfová a Tydynka Flyová.

Vše se vyvíjelo v náš prospěch. Trvalo to sotva půl hodiny a již jsme měli náskok 200 bodů, přičemž profesorům se za celý zápas nepodařilo vstřelit ani jeden gól. Po hodině hry se v týmu profesorů objevily nové posily – lesník Samael Raukowicz a duo Ladard Papulka a Filius Orionis. Zejména po objevení se posledního zmiňovaného to mezi zelenými zašumělo, ale ani famfrpálové zkušenosti pana Orionise nás nakonec nezaskočily. Cerridwen brzy chycením zlatonky ukončila zápas – po hodině a deseti minutách s výsledkem 570:0 pro Zmijozel! Vivat Slytherin!

Nutno ještě dodat, že během hry panovala na hřišti tak přátelská atmosféra, jakou jsem snad ještě při famfrpálu nezažila. Skoro jako kdyby se nejednalo o oficiální zápas famfrpálového mistrovství. Profesorům přeji mnoho úspěchů do dalších zápasů sezony, zejména co se utkání s Nebelvírem týče. Na to si ale budeme muset všichni ještě měsíc počkat.

1 komentář

  1. Nebelbrach.Mechacha
    14. 11. 2010 (22:08)

    No konečně jsem se do Hadího krále nepodíval zbytečně! Víc článků přeji!

Komentáře jsou uzavřeny.