Prastaré umění sebevražedné

Kdože jsou ti sebevrazi? Čtěte dál a dozvíte se!

Podle mně jsou sebevrazi ti, co si naberou tolik předmětů, že to jen tak tak stíhají. A tak jsem prolézala naší zelenou kolejí a šmírovala v infech a dozvěděla jsem se zajímavé věci!

1. ročník

Prvnímu ročníku sebevrahů kraluje slečna Alexandra Petrova, která navštěvuje 21 předmětů! Musím říct, že na nováčka je to opravdu dost. Ale když to stíhá, tak proč ne, že. Další je NaSaŠí Jackson, která se zapsala do dvanácti tříd a v patách jí je Hugh Snackers s jedenácti předměty! Náš sebevražedný první ročník zakončují dvě slečny-Sue Carvins a Samish McKelly se sedmi navštěvovanými předměty.

2. ročník

Druhý ročník není nic moc, tam vedu já s dvaceti utracenými galeony za výuku (jsem sebevrah a jsem na to hrdá!) a hned po mně je Kate Jordon s dvanácti předměty! A jelikož chci zachovat alespoň TOP 3, tak jmenuji i  Ralfa Henrikas šesti předměty.

3. ročník

Tady snad sebevrazi vyhynuli, ale každému vyhovuje jiný počet předmětů, že ;). Nejvíc předmětů má Aerith Rigel (3), AnnaLynne Patrisha Simons (2) a Henrik Leens (2)!

4. ročník

Ve čtvrtém ročníku to už vypadá o něco lépe, než ve třetím, ale prvnímu se rovnat nemůže. Nejvíc předmětů má Lucy de Lioncourt, která se nasáčkovala do pěti tříd, na druhém místě máme Marissu Alvarado Risu se čtyřmi předměty.

5. ročník

V pátém ročníku máme naši sebevražednou žábu Barbaru Arianne Lecter, která je přihlášená na sedmnáct předmětů. Potom je Lili Smeaglová se šesti předměty.

6. ročník

Tady je největší sebevrah z celého Zmijozelu, ano, tipujete dobře je to slečna Cerridwen Lowra Antares! Ta navštěvuje 38 předmětů! Pak jsou tu dvě slečny Merrisa Newman a Wenai Lafayette se dvěma předměty.

7. ročník

Zde je to o poznání lepší. Slečny Tydynka Flyová aElanis Aelana Roselfová, jedna s 25 předměty a druhá s jednadvaceti se do toho vážně opřely.

Rozšiřujicí studium

A tady už se docela flákají, však na to mají tak trochu nárok. Ale soutěže dělají, to je ctí. Nejvíc předmětů mají Jean Moliacová (7), Anna Maria Salomeová (6), Sarah Eliotová (5).

Celkově bych to zhodnotila tak, že mít hodně předmětů není vůbec nic špatného. Znáte přece rovnici: víc předmětů= víc bodů! Takže zelení bodovat! :))