Večerní procházka hradem

I přesto, že většina studentů a profesorů nosí zdravotnickou roušku, neznamená to, že by všichni měli chodit v pyžamech nebo teplácích…

Zase jsem se jednou vydala na procházku po chodbách hradu a zavítala jsem i do Velké síně. Opět se mi podařilo objevit pár opravdu zajímavých a neotřelých kombinací, o které bych se s vámi ráda podělila. Někteří svou image vychytali od hlavy až k patě, některým se jejich zrcadlo rozbilo nebo jej možná někdo proklel.

Jako první jsem objevila zajímavý obleček slečny Elizabeth Lextrové. Slečna Elizabeth asi chtěla jít zrovna plavat do jezera, které postupně zaplavuje hrad, i když nevím jestli bych si vybrala takové botky. Nicméně chválím za elegantní přehoz, který slečnu doufám nestáhne ke dnu. Jediné, co je opravdu velká škoda je barva plavek, která se zfialověním všem zmodrá, což je kolikrát škoda.

Dále jsem na chodbě na chvilku zahlédla slečnu Katelyn Auster. Její vzhled mě uchvátil. Slečna svůj vzhled skutečně vychytala. Celý model je nápaditý, originální a barevně skvěle vyvážený. Palec nahoru.

Když jsem zahlédla slečnu Leelee z Arkony málem jsem si cvrnkla. Už jsem párkrát na hradě tuto masku viděla, ale jsem si jistá, že s touto maskou si na slečnu žádná úplavice netroufne. Celý pyžámkový model je neotřelý, ale nějakým zvrhlým způsobem i hezký.

Při mé procházce jsem narazila i na slečnu Nerys Heliabel Ghostfieldová. I přes to, že je slečna nováček, nebojí se kombinovat nejrozmanitější kousky. Celý model ve výsledku působí trochu přeplácaně, ale původní nápad s kombinací šátkové sukně a gejšiným obi není špatný, akorát samotné provedení už pokulhává.

Jako svoji poslední oběť jsem si vybrala Osiris Flemingovou. Kombinace černobílé je věčná, ale ani ta se nemusí vždy povést. To ovšem u Osiris neplatí. Dokonce i šedá rouška se k výslednému vzhledu hodí. Velký palec nahoru za hezkou asymetrii modelu, tam kousek přesahuje, tam je zvláštní ohyb látky… jednoduše to Osiris vychytala.

Tím pro dnešek moje módní kritika končí. Těším se zase někdy v budoucnu a pamatujte, originální můžete být s jakýmkoli kouskem oblečení, pokud ho umíte nosit.

Jean Molliacová

1 komentář

  1. Ahoj, Jean. Jednou po pár dnech si ráda pročítám nové články v kolejních časopisech a dnes mě překvapilo, že tu vidím zmínku o sobě samé. 😀 Tyhle módní drobnosti si čtu docela ráda a i kdybys mi napsala, že je má kombinace příšerná, neurazilo by mě to. Možná naopak o to víc potěšilo. Proč ale píšu komentář… Zastihla jsi mě nedooblečenou, tehdy jsem neměla prostředky na doplnění původního nápadu. Tak ti teď aspoň můžu ukázat, jaký byl můj celkový nápad, v kterém se hodlám potulovat hradem, když na sobě nebudu mít zrovna školní uniformu. Cítím se v tom prostě dobře a pohodlně, a možná krapet rošťácky dobrodružně. Což je to, co je pro mě hlavní. Takže, ta kreace by měla mít tyhle dvě střídavé podoby.

    http://img140.imageshack.us/img140/2513/kreace.jpg

    Těším se na další módní články. 🙂
    Nerys

Komentáře jsou uzavřeny.