Primuska pod drobnohledem

Dnes jsem se rozhodla podívat se na zoubek naší kolejní primusce Kristie Smithové. Je všeobecně známo, že Kristie je ctižádostivá a cílevědomá slečna, která si zaslouží ctěné místo mezi Zmijozelskými studenty. Je také možné, že naše ctěná novopečená primuska, která si své místo teprve pečlivě zahřívá oproti jiným hradním s plackou na hrudi, se vryje do paměti ne jen nám, jež pod ní studujeme a bojujeme o pohár, ale také do legend a textů o hradu a jejích studentech.

Rozeberme si tedy naši primusku pod drobnohledem. O jejím původu a rodině je již určitě něco známo, tomu se tedy věnovat nebudeme. Proč taky, že? Koho by to zajímalo, přiznejme si to.. Přece jenom jsme všichni spíš zvědaví a prahneme po jiných informacích, po drbech a utajených detailech každého na hradě.. Budeme se tedy věnovat spíše soukromí naší primusky a pokusím se vám zprostředkovat vše, co se mi podařilo nashromáždit, zjistit či vypozorovat.

Určitě mnohým z vás neunikly některé nekalé praktiky naší primusky. Jistě si mnozí všimli, jaké má Kris úžasné sklony atakovat osazenstvo hradu její oblíbenou knihou, která je veleslavný Katalog rakví. Co nám to o ní může říct? Mnozí tvrdí, že tak dává najevo svým budoucím či aktuálním obětem, že je na čase si vybrat rakev dřív, než je odklidí ze scény. Také se říká, že to může vypovídat nemálo o tom, jaké má praktiky naše primuska v oblibě, což mi samozřejmě nedalo spát. Začala jsem tedy bádat o tom, jaké praktiky Kristie používá na svoji drahou polovičku Leeho Mortira. V mnohých knihách se rakev považuje za známku gotického stylu, že by se tedy Kristie vyžívala v mnohých morbidních praktikách, má tedy nějaké zvláštní sadistické sklony a choutky? Co s ní tedy její milovaný Zmijozelský student Lee Mortir, jež s ní je nějakou dobu, musí zažívat? Že by mrštěný Katalog rakví byl nějakou prazvláštní sadistickou předehrou? Nebo je to nějaký vzkaz s podtextem co jej večer čeká? Bůh ví, můžu o tom pouze spekulovat, ale silně věřím, že z toho nic dobrého nekouká. Všimla jsem si také zvláštní jiskry, která jí proběhne v očích když onen Katalog letí síní na Leeho Mortira. Když se tak zamyslím Kristieina cílevědomost je krásně vidět i na výběru partnera, není na škodu si začít s vlivným a jedním z mála Zmijozelských chlapců, který má předpoklady k tomu aby se dostal k moci a stal se jedním z mála, který vzešel ze Zmijozelu jako dobrý a ctěný kouzelník. Má tedy Kristie sklony tíhnout k mocným a vlivným lidem? Má tenhle výběr a její sklony nějaký skrytý záměr? Má Kristie nějaké tajné plány jak se ze školy dostat dál pomocí těchto technik a praktik? Pokusím se získat více informací a budu Vás dále informovat. Nebojte se nenechám vaše mozečky hladové po těchto informacích.

Brzy se zase ozvu.

VašeMrs. Nothing

2 komentáře

  1. já sem prostě vždycky musím dostat do nějakých oplétaček s primuskou 🙁

    Lee

Komentáře jsou uzavřeny.