Prosincový Hororskop

Doufáte, že tenhle měsíc bude lepší než ty předchozí? Že se vám bude dařit, vyhrajete v tombole a trollí víle konečně dojde, co si opravdu přejete? Tak to doufáte špatně…

Užovky:

Přeci jen se vám poštěstí, v brigádě si vyděláte nějaké ty svrčky. Ale nenechávejte je v dosahu nikoho jiného, doba je zlá a peněz málo. Při toulkách po hradě si dávejte pozor na kočky, neopatrnost se vám zcela jistě vymstí.

Chřestýši a Ploskolebci:

Hrozí vám vodní nebezpečí. Nenechte se vykopnout do jezera, raději. To nejmenší, co vás může potkat, je rýmička – a tu byste nemuseli rozdýchat. Nemluvě o tom, co dalšího by se mohlo stát. Oliheň má v tomhle ročním období pravděpodobně hlad… Ta zpráva, na kterou se tak těšíte, se ztratí na poště – ale s upomínkou se totéž nestane. Neměli byste vrátit knihy do knihovny? Nebo dopsat dávno slíbené úkoly?

Anakondy a Hroznýši:

Vaše noční můra o tom, že vám narostou křídla, se nesplní. To je ta dobrá zpráva. Teď k těm špatným. U někoho na návštěvě se vám stane opravdu příšerný trapas, lepší bude vůbec nevylézat. A vyhýbejte se náledí. Pokud jste si doteď mysleli, že si na ledě nemůžete nic zlomit – tak, což o to, klidně si to myslete dál, ale já vás varovala.

Krajty:

Depčíte naprosto oprávněně. Ne, ani tento měsíc vás nebude mít nikdo rád, nikdo si na vás nevzpomene a nikdo si s vámi nezahraje šachy. Pokud toužíte po společnost, běžte do Ďáblovy jámy – tam teď bývá docela narváno a Ďábel si s vámi pohraje rád vždycky…

Jiní hadi:

Plný trezor, sypající se galeonky… Ale to vůbec nemluvíme o trezoru vašem, který zeje prázdnotou, že. Smiřte se s tím, že v prosinci budete jen a jen utrácet a peníze se budou sypat do úplně jiných míst, než je vaše konto. A ne, sázení na zápasy se vám také nevyplatí.

Sovy:

Že už máte toho hmyzu plné zobáky? Vzhledem k tomu, že vaši majitelé jsou už zase na nule, buďte rádi aspoň za červy. Myši se prodraží. A také byste nemusely být krmeny vůbec! Často budete nosit různé vymahačské dopisy „dlužíš mi už měsíc galeon, kdy mi ho vrátíš“, takže neočekávejte, že vás všichni uvidí rádi.

Kočkovité šelmy:

Zase vás vyhodí od Tří košťat, nemáte potají usrkávat Ohnivce. Jinak všechno při starém, čas ke spánku moc nebude, spousta pochůzek po školních pozemcích, jídla málo, těžké časy.

Ptactvo (krom sov):

Když se pokusíte tvářit nenápadně, třeba vás nechají být. Můžete v to doufat, ale spíš se tak nestane. Spousta otravných zpráv „kupte si tohle“, „anketa, jaký máš názor na globální odmrazování plácku za hradem“ a další a další. Pokud vám při tom nepraskne sovinec, gratulujte si. Nekápne z toho nic a ještě vás pravděpodobně někdo okrade.

Zcela či částečně hibernující savci:

Raději se nepouštějte do žádných složitých debat nebo tak. Nepřehádáte je. „Výborný kup“ se ukáže být naprostým vyhozením peněz z okna (možná kdybyste je hodili do jezera, udělali byste lépe) a rozbijete na co přijdete. I to, na co nepřijdete, jen tak čistou náhodou.

Ostatní havěť:

Pokud jste se dodnes domnívali, že je soví pošta tajná, raději to už nepijte. A nepište tam to o tom dítěti tamtoho s tamtou, ani o tom, že skřítci poslední dobou připalují horkou čokoládu. Oni se to dozví. A pak si nekousnete už ani do cibule. Jinak normální měsíc – a nezastavíte se při zařizování úplně všeho, co jste si nechali na poslední chvíli s přesvědčením, že „konec roku je ještě daleko“. Není. A ani nebyl.

Domácí skřítci:

Původní zpráva, že se bude na hradě navyšovat počet domácích skřítek, že poměr bude konečně 50:50, bude dementována s tím, že domácí skřítky raději dále zůstanou v domcích v GD. Holt i tentokrát máte, skřítci, smůlu a když budete chtít potkat víc skřítek, nevyhnete se výletu. Nenadávejte. Kouzelnicím z hradu ani ty procházky nijak zvlášť nepomůžou…

Při té spoustě nadcházejících večírků se vás asi pár udře, jediné, o co se můžete snažit, je to, abyste to nebyli právě vy… To platí pro skřítky i skřítky bez výjimky.

Vy, co si myslíte, že jste lidi/trollové/skřeti/duchové/jiné takové bytosti (krom d.s. viz výše):

Nemyslete. Pokud si přesto stojíte na svém – někdo vám jistě čte myšlenky. Obzvláště ve VS. Takže má první rada platí – raději nemyslete. Minimálně ne hlasitě a ne ve společných prostorách, kde je na myšlenky přisáto 90 % přítomných (potvrzeno nezávislým průzkumem).
Pravděpodobně se vám stane nějaký úraz. Z výplaty vám nic nezbyde. A když budete uprostřed kvízu (čaroku, souboje v ringu, atd.), vyhodí vás p. Norrisová. Super měsíc.

Redakce HK vám přeje, abyste prosinec pokud možno přežili.
Pokud jste se nedokázali zařadit do žádné z kategorií, nezoufejte, ozvěte se v komentářích a při případném příště na vás nezapomeneme.

4 komentáře

  1. Jooo, nejlepší z nějlepších!! =D Opravdu to na mě sedne, tak uvidíme, jestli bude Norriska taková svině jako doteď. =DD

Komentáře jsou uzavřeny.