Našim čtenářům

Možná, že se Vám tento článek bude zdát sentimentální, Zmijozelu nevhodný a naprosto mimo hadí mísu, ale jsme si jisté, že to pochopíte, jakmile se do článku začtete.


Hadí král funguje už pěknou řádku let. Někdo si jeho počátky pamatuje, někdo ne. Jsou i tací, kteří si pamatují všechny úžasné a skvělé šéfredaktorky (a ty tři ukvákaný potvory, co to vedou teď a samozřejmě jim to celkem jde!), pod jejichž rukama Hadí král vzkvétal a dostal se přesně do té podoby, ve které nyní je.

Ale věřte mi, že by tady nebyl bez Vás, čtenářů.

Ano, nebýt toho, že Hadího krále vůbec někdo čte, by časopis v podstatě nebyl. Jasně, je potřeba, aby bylo co číst, jak se ukázalo během letní revoluce, kdy článků bylo minimum a zachraňovaly to právě tři zmíněné ukvákané potvory,kterým to nakonec zůstalo na krku (že se vůbec do něčeho hnaly!),ale kdyby článků bylo hodně a neměl je kdo číst… tak by to byl konec pro jakýkoliv časopis a řekla bych, že ten horší, než nemít články. A díky jednomu zadání úkolu jsme si uvědomily, že by stálo za to nějak dátveřejněnajevo, jak si čtenářů vážíme (v rámci možnostía ne doslova, samozřejmě).

Takže bychom chtěly za redakci žab, hadů a další zmijozelské přičinlivé havěti poděkovat těm, kdo náš časopis drží naživu, těm, kteří ho otevřou a dokonce čtou i v době krize a těm, kteří ho v rámci propagace byť jen podpalují uprostřed Velké síně skrze jeho zelený tón a humor, kterým může popíchnout i pobavit.

Někdo pálí sovy (třeba Lecterová), někdo jiný Hadího krále, záleží na lidech, ale propagace je skvělá věc. Dokud se s výtisky nepřikládá do krbu v kolejce, tak to snad nevadí. Proto jde náš dík i směrem na ty, kteří ho nejenom čtou, nebo do něj občas něco napíšou (což je samozřejmě šlechtí), ale i těm, kteří se nebojí vystoupit s tím, že vyšel nový článek a hodit ho po někom ze spolužáků, aby si ho taky přečetl. Stačí i obyčejné„čti žáby“ a každý pochopí, co se po něm chce, a minimálně se podívá, co nového v rybníčku. 

A tak jsme tu. Na konci tohoto sentimentálního nicneříkajícího tentononcu vydávajícího se za článek, který vyjadřuje díky všem, kdo o Hadího krále zavadí pohledem, rukou, hůlkou, ramenem… Prostě čím si jen vymyslíte! Díky za podporu finanční, čtenářskou, propagátorskou, „hejtovací“ i jinou, která o nás dává vědět.

Přesně tak. I když jste jenom občasnými čtenáři nebo naopak těmi vášnivými, kterým neunikne ani článek, patří Vám náš dík, že vůbec něco takového, jako je náš geniální a dokonalý Hadí král, otevřete a začtete se do toho, co někdo z naší redakce vyrobil, vytvořil, omylem sepsal… A ať si o nás myslíte cokoliv, třeba že tenhle článek je absolutně mimo zelené smýšlení, stejně Vám patří dík za to, že jste si ho vůbec dočetli až sem.Nebo že jste ho jenom otevřeli!Takže ještě jednou děkujeme všem, kteří byli jmenováni výše.

Za redakci se rozněžnily

Žábová & LAJková

2 komentáře

  1. NaSaŠí Jackson
    19. 4. 2014 (20:26)

    A my děkujeme úžasným žábám za jejich přítomnost a… všechno! 8)

Komentáře jsou uzavřeny.