Alkohol na koště nepatří ~ Bruno Haunted

Dnes v ranních hodinách při východu slunce udála se v Borůvkové Lhotě velmi, velmi smutná událost. Poklidné ráno narušil ukrutný řev, klení, sprosté nadávky a pak ohromná rána.


Chalupníci, kteří šli za svými ranními povinnostmi, nakrmit drůbež, podojit kozy a nebo jenom nemohli dospat, nevěřícně zírali co se děje na návsi. Zde v jednom z památných stromů, jenž tu byly vysazeny na počest císaře Claudia nocujícího v nedalekých lesích, byla doslova zaražena osoba ženského pohlaví. Obyvatelé se pokusili havarující čarodějce poskytnout veškerou možnou pomoc. Zavolali Léčitele a ti si zraněnou čarodějku, ve které byla později zjištěna Kleontýna Fukalová odnesli.

Možná si řeknete, to se přeci stává. Občas někdo prostě nezvládne svůj let na koštěti a do něčeho to napere. Jenže Kleontýna Fukalová dle starosty Borůvkové Lhoty pana Pavliuse Starostuse, cituji : „smrděla jak vinný sud“. To tedy nebyla náhodná nehoda, ale zoufale nezodpovědná čarodějka. Nacucaná jako houba usedla na koště a nezvládla jeho let. Co teď řekne paní Konvalinková své dcerce Amálce, která se bohužel podívala z okna a uviděla, co vidět malé dítě nemělo. Co když malá Amálka bude mít trauma a nebude moct kvůli jedné ožrale létat. Co když takto kouzelnický svět přišel o možnou skvělou famfrpálovou hráčku? Otazníků plno a odpověď žádná.

Zeptali jsme se tedy na Ministerstvu kouzel na Odboru dohledu na leteckou dopravu, jak bude ministerstvo řešit tento nepřehlédnutelný problém, tedy opilé kouzelnice. Zástupce vedoucího Odboru dohledu na leteckou dopravu pan Jaromír Rímoraj sdělil, že se chystá několik akcí preventivního charakteru, kde bude výchovně na čaroděje působit několik známých osobností a tak no. Prý nemá dost lidí, aby před každým stromem hlídkoval ministerský ouřada a čekal, až poletí nějaká mazavka okolo. Navíc stará Fukalová je známá ožrala a podobných havárek jako v Borůvkové Lhotě má za sebou již několik. Na doložení svých slov předložil několik obrázků zmíněné ostudy čarodějnického světa (viz dokumentace v článku).

Nám nezbývá než doufat, věřit, jednalo se o ojedinělou nehodu jedné čarodějky, jenž je skvrnou na běloskvoucím hábitu čarodějného světa. V každém případě, až budete příště sedat na koště i vy po nějaké skleničce medoviny, položte si otázku, jsem způsobilý????

Váš Bruno Haunted