♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Antivalentýn v Hadím králi ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Taky už vám lezou krkem srdíčka, pusinky a přeslazené řečičky? Vítejte v programu „Antivalentýn v Hadím králi“! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

V konkurenčních periodikách můžete poslat svou valentýnku někomu, koho milujete až za hrob. A Hadí král přišel s něčím, co můžete poslat někomu, koho do hrobu dostat chcete (teoreticky).

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

V této akci máte jedinečnou příležitost předat prostřednictvím HK anonymní vzkaz vašemu úhlavnímu nepříteli, někomu, kdo vám poslal soví trus a mnoha dalším!

Jedinečná série antivalentýnek (ANTV) je tu pouze pro vás. Zašlete text ANTV v maximální délce 0,5 palce* i se jménem příjemce** do sovince Barbary A. Lecter nebo Cerridwen L. Antares, které vzkaz anonymně vydají ve speciálním článku.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

A to není vše!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Pokud zaplatíte na konto Zmijozelu pouhý srpec s heslem „ANTV“ nebo „Antivalentýnka“, budete si moci vybrat, do jakého antipřání bude váš text zasazen. Pokud srpec neobětujete, bude vám přidělena náhodná šablona ANTV (viz níž).

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

ANTV 1
ANTV 2
ANTV 3
ANTV 4

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Jakmile nastane den „AntiV“, budou vaše přání nejen zveřejněna, ale rovněž bude zasláno echo do hůvince příjemcům tohoto milého vyjádření náklonnosti, aby nikomu jeho Antivalentýnka neutekla!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Těšíme se na Vaše láskyplná vyjádření.

Za redakci HK

Barbara Arianne Lecter ♥

♥♥♥♥♥♥

* Stále jde o přání. Text se na něj musí vejít. Když někoho nemáte rádi, neměl by vám stát za více než za pár slov.

** Pokud bude příjemcem skupina, nebudeme obesílat všechny její členy, můžete zvolit max 3 jména na jednu ANTV, zbytek bude muset na HK stránky zavítat sám.

P.S.: Berte to s nadsázkou, nikoho pohřbívat nebudeme, stojí to moc peněz! ♥

1 komentář

  1. NaSaŠí Jackson
    10. 2. 2015 (15:48)

    Wohoo, tak to abych už začala sepisovat seznam, aby se to do Antivalentýnu vůbec stihlo! 😀 Super nápad!!

Komentáře jsou uzavřeny.