Sranda nebo noční můry aneb Cirkusové dozvuky

Co to tu je za povyk? Že by cirkus? Ano! Cirque du Magique nás nedávno opět potěšil svou návštěvou v Godrikově Dole! Růžový stan, tyčící se kousek od jezera, se v zasněženém Dole přímo vyjímá!

No a proč takový povyk? Přichází spoustu zábavy v podobě kouzelných pochutin nebo zrůdného zrcadla! Jak by řekl mudla, „sranda musí bejt“, ale mnoho studentů naší školy už na tu chorobnou mlsnost šeredně doplatilo. Není den, kdy by ošetřovna nebyla přeplněna chudáky s odpornou vyrážkou po celém obličeji. Vyrážka se však dá řešit i bahenním lektvarem. To byste nevěřili, kolik dámiček je ochotno si v tuhle chvíli patlat na obličej odporné a smrduté bahno!

No ale pojďme se pokochat zmrzačenými obyvateli hradu. Je libo parohy, klauní úsměv od ucha k uchu nebo třeba sliz na hlavě? Poslužte si!Musím uznat, že chlapci se do pochutin nehrnuli tolik jako my, odvážné ženy.

Myslíte si, že profesoři a zaměstnanci hradu jsou dokonalí? Mohu vás ujistit, že ani oni neodolali nepřekonatelné touze po sladkostech a neutišitelné zvědavosti!


Tak to by bylo pro dnešek všechno. Zasmáli jste se? Já taky! Vyzkoušeli jste si taky nějaké ty pochutiny! Srandy přece nikdy není dost… Nezapomeňte na nějaké ty bahenní lektvary v záloze!

Pro HK
Mariela Rosalie Amorfereová

1 komentář

Komentáře jsou uzavřeny.