Jak se zelení zelenají?

Je důležité, aby kolej byla vidět. Prezentace koleje je více než žádoucí, a přesto jsme každý den svědky, jak studenti vypadají jako promo plakát, nebo jak nereprezentují kolej vůbec. Pojďme se společně zaměřit na ty, kteří nosí zelenou vybraně a vkusně. Najdeme vůbec někoho, nebo je vyučovací předmět o módních standardech nezbytný víc než kdy dřív?


Kým jiným by měl autor začít než sebou. Koneckonců když chci kázat o správném nošení zelené, tak bych měl sám jít příkladem, ne? Tento outfit, mnou skromně nazvaný „Šéfredaktorská superstar“, je kombinací drahých a levnějších kousků. Povšimněte si prosím, jak jsem sofistikovaně využil náušnice i obroučky, aby pěkně ladily. Pár lahviček mám okolo sebe, aby bylo znát, že i já občas dělám něco jiného, než jen sekýruji ostatní za hrůzy, co na sebe navlečou. Za mě skvělý outfit, co myslíte? Ehm, pokud mám být upřímný, máte-li jiný názor, nestojím o něj.

Další tady máme Veronicu Narcissu Williamsovou, která dokazuje, že lze oslnivě reprezentovat i ve školní uniformě, pokud použijeme správné doplňky. Přestože nyní chodí v uniformě (zřejmě studuje v každé volné chvíli, aby se stala snaživkyní roku), použila naprosto skvostnou zmijozelskou masku, na kterou má zálusk nejeden zmijozelský student. V kombinaci se zeleným mrakem působí její zjev avantgardně a velmi originálně. No prosím, a lze to i takhle snadno!

Nesmím zapomenout zmínit i Narcisse Cinereu, která se nám předvedla v kabátku i bez něj. Také používá ryze černou a zelenou, nicméně vkusně a nenuceně. Samotnému se mi to nechtělo věřit, jelikož Narcise je spíš typ, který na sebe obleče vše bez uvážení. I s volbou účesu jí musel pomáhat o hodně mladší spolužák – já. Černé bokové kalhoty nechají vyniknout zelenému svršku. Boty jsou naprosto famózní (skvělá volba návrháře pro kolejní předmět), a přestože Narcisse oblékla tmavý kabátec, nezapomněla na zmijozelskou šálu. Krásná ukázka vhodné kolejní prezentace.

Nesmím zapomenout zmínit případ, který by ukázal čtenářům nevhodnou prezentaci koleje. K tomu mi neposloužil nikdo jiný než famfrpálová kapitánka Zuzana Malron. Zuzana je známá svými… řekněme osobitými outfity a neustále nabývám dojmu, že se jí Zůza Hrůza neříká pro její autoritativní chování na hřišti, ale kvůli hrůznému oděvu, kterým straší prváky v koleji. Neustále oblečenou famfrpálovou helmou buďto zakrývá špatný kondicionér nebo pleš, která jí kvůli zapaření vznikla. Zvolené oblečení není nejhorší (věřte mi, že chodí v koleji v mnohem HRŮZNĚJŠÍCH kompletech), nicméně není kolejně reprezentativní. Persona jako Zuzana Malron by měla jít ostatním příkladem, jelikož i ona sama určitě chce, aby se během zápasu zaplnily tribuny kolejními barvami Zmijozelu.

Co dodat na závěr? Prezentujte se barvami Zmijozelu, ale hlavně vkusně! Děláte obrázek celé koleji.

Poprvé pro Hadího krále
Lucretius McBrave

2 komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.