♥♥♥♥♥ Antivalentýn v Hadím králi pošesté ♥♥♥♥♥

Valentýn, svátek zamilovaných, všude samé bonboniéry, srdíčka… hodně srdíček, květiny způsobující silnou alergii, podstrčené nápoje lásky. Jste už přeslazeni, znechuceni a nemáte rádi tento den? Dělá se vám špatně, když v rádiu pustí zamilovaný song? Hadí král přináší již pošesté projekt Antivalentýn!

Opět máte možnost poslat zcela anonymní či podepsaný vzkaz jedné osobě nebo třeba celé skupině lidí z famfrpálu či koleje, které nesnášíte nebo je máte tak moc rádi, že to přerostlo v otevřenou nenávist. Nebojte se pomstít za nějakého Trolla, který vám přistál ve známkování. Oplaťte někomu ránu potloukem, která vás poslala k zemi.

♥♥♥♥♥

Každá Antivalentýnka bude zpoplatněna dvěma srpci. Bohužel všude se neustále zdražuje a my nejsme vyjímkou. Je pro vás ale připravena neodolatelná množstevní akce 2+1 ZDARMA! A to se vyplatí!

♥♥♥♥♥

Postup objednávání přání je následující. Nejprve pošlete na konto zmijozelské koleje 2 srpce s poznámkou “ANTV”, musí být jasné, že jde o platbu Antivalentýnky. Následně zašlete do sovince Astorie von Penszprávu, kde bude kód vybrané šablony, příjemce vašeho přání a text přání. Text přání by neměl být delší než půl palce, nejde o žádnou esej a musí se to tam vejít. Čas na posílání máte do půlnoci 12. února.

♥♥♥♥♥

Všechny řádně zaplacené Antivalentýnky budou vydány 14. února ve speciálním článku. Jako bonus budou v tento den jejich příjemci informováni sovou, že na ně někdo myslel. ♥ Spokojenost garantována! ♥

Vybírejte ze šablon:

ANTV1

ANTV2

ANTV3

ANTV4

ANTV5

ANTV6

ANTV7

ANTV8

ANTV9

ANTV10