Zmijozel versus Nebelvír (Zima 2021)

Zmijozel se v prvním zápasu sezóny utkal s nebelvírským famfrpálovým týmem.

S hrncem kafe jsem nakráčela na hřiště pět minut před devátou, kdy obě kapitánky už potvrdily připravenost, takže hra začala přesně v devět.

První sražení si může na triko připsat Esmeralda, když osm minut po začátku zápasu trefila Ontarii a na její místo nastoupila Kira, jež byla ovšem o dalších zhruba pět minut později také sestřelena. To už se ale k potlouku dostala Loralei a poslala Esme na lavičku, místo ní s odrážečskou pálkou vzlétla Josefína. Beteramis za celý zápas zase nasbírala nejvíce sestřelených hráčů, celkem čtyři.

Mezitím se zmijozelské střelkyně Samantha, Inees i střídající Kira a Noah činily a hned pětkrát trefily soupeřovy obruče, z toho Sam hned dvakrát. Samozřejmě nesmím zapomenout ani další střelce, tedy na kapitánku Ontarii a střídající univerzálku Saiph. Nebelvírští se přes Astorii v bráně, která dlouho odolávala a bránila vlastním tělem, dostali až po více než dvaceti minutách, kdy Calla využila, že se zelená brankářka pohybuje na druhém konci obručí, a trefila tu nejbližší. Madam Mintaka o pár minut dříve dorazila se slovy, že je dobře, že zatím nepřišla o žádný nebelvírský gól, chápu tedy pocit jisté povinnosti Nebelvíru vstřelit pro ni alespoň jeden.

Než nastoupili chytači, stihla ještě Lori sestřelit nebelvírskou střelkyni Elizabeth, již vystřídala Skylar, do té doby poctivě fandící, načež ji vystřídala Sooyeon, aby si odrážečka s přízviskem „The Killer“ mohla odpočinout před nástupem na chytače. Druhá chytačka Elaine zase byla vystřídána Mayou. Za stavu 60:10 pro Zmijozel spolu s Lori za zlatonkou vyrazila Esmeralda.


Soo a Lajni a jejich matching outfity aneb nenecháme se otrávit

Ještě bych se ráda podívala na tribuny, kde sice povzbuzovali zejména Zmijozelští, jejichž pokřiky se nesly celým hřištěm, občas se však ozval i někdo jiný. Z Nebelvíru byla nejvíce slyšet Skylar s prvačkami Siwou a Lynn, pak také mrzimorská studentka Marisa a havraspárská Aya, na níž bylo jasně vidět, kdo je jejím favoritem.

Chytačky Lori jsem se po zápase zeptala, jak se jí chytalo a jestli se vůbec stihla vynervovat, když zlatou ulovila během osmi minut.

Loralei Silwerin: „Byla to moje premiéra, takže to byly to neskutečné nervy!!! Ale o to větší bylo překvapení a hlavně radost z chycení. Byl to krásný zápas.“ – usměje se –

Příští neděli se tedy budu těšit, jak se hadí letce zadaří v zápase s Havraspárem.

Pro Hadího krále
Maraike Auri Nordahl

10 komentářů

 1. – ani nestačí zírat, jak rychle je shrnutí hotovo –
  Krásný report, Raike! A skvělá premiéra i s magíkem hned pro několik hráčů, tohle ranní vstávání považuji za velice úspěšné! 😀
  Gratuluju, Lori!

  Celé hadí letce zdar!

  – Maya

 2. Rychlost není přežitek! a Rychlost naší Raike v napsání tohoto článku je neuvěřitelná!
  Byl to skvělý zápas a pro Hadí letku i skvělý start sezóny.
  Gratuluji Lori k získání první zápasové zlatonky a rovnou zajištění magíka pro některé členy týmu!
  Vivat!

 3. Saiph Lacaille
  22. 11. 2020 (09:48)

  Děkuju za "oživení" a znovuprožití ještě čerstvých vzpomínek. Byl to krásný zápas! Lori moc gratuluju k zasloužené zlatonce, Noah k úžasnému prvnímu výkonu i gólu a všem, co dorazili, že toho byli součástí! 🙂

  Nebelvír byl skvělý soupeř a fandění se povedlo na obě strany, rýmy ode všech byly moc čtivé.

  Neskutečný obdiv i obrovské poděkování z pozice šéfredaktora Maike, že stihla tak rychle a kvalitně sepsat report! 🙂

 4. Tedy to je rychlost! Nejdříve se pomalu ani nestačím rozkoukat a je konec zápasu a teď než dopiju hrnek kafe, je tu i shrnutí zápasu v HK!
  Jinak samozřejmě velká gratulace Hadí letce k letošnímu prvnímu vítězství! 😀
  Vivat!
  Jagga

 5. Loralei Silwerin
  22. 11. 2020 (09:55)

  Skvělé ohlednutí za dnešním zápasem. :)Byl to parádní zápas a krásné zahájení sezóny. Hadí letko, jen tak dál!!!

  A děkuji všem za gratulace, jste nejlepší! ❤

  Vivat!

 6. Děkuji za přehledné a rychlé shrnutí zápasu, který jsem díky Jasmínině čtení PeSeMeSeK prošvihla 🙁 Bibi Anne

 7. To byla tedy rychlost vydání. Jistě šlo i o rekord.
  Moc moc gratuluji Lorče, na to, že zlatonku chytala poprvé (Zápas "Záskok" do toh nepočítám), tak si vedla opravdu skvěle!
  Vivat Zmijozel! 🙂

  – Astorka

 8. Zmijozel má nejen nejúžasnější tým a nejrychlejší chytačku, ale taky nejrychlejší reportérku!
  Krásné zahájení sezóny, jen tak dál!
  Vivat! ♥
  -Veri

 9. Inees Rut Gowstring
  22. 11. 2020 (15:53)

  Byl to skvělý zápas a moc děkujeme za takhle rychlý článek! 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.