♥♥♥♥♥Antivalentýn v Hadím králi poosmé♥♥♥♥♥

Valentýn je (bohužel) zase za dveřmi a my v redakci z něj už teď máme husí kůži. Naštěstí máme ve Zmijozelu skvělou tradici, která z nás ty nepříjemné pocity trapnosti dostane – lékem na všechno je totiž smích! Pojďte spolu s námi už poosmé oslavit den zamilovaných v trochu jiném duchu – sladkých růžových bonboniér, přeslazených řečiček i lásky s přídavkem šťastně až do smrti je všude kolem až až – a vzpomeňte si na všechny, které nemáte rádi a kteří by bez vás zřejmě žádnou valentýnku nedostali! Až na to, že ta od vás bude trochu anti

Sežral vám mazlíček domácí úkol? Hodil po vás někdo v síni hnojůvku? Máte pocit, že je na vás profesor zasedlý? Vyhrál nad vámi někdo partii řachavého Petra, ačkoli zcela prokazatelně podváděl? Teď máte možnost jim cokoliv vzkázat! Antivalentýnku můžete adresovat komukoliv, ať už jde o jednotlivce nebo skupinu lidí, klidně i celé koleji. Je jen na vás, jestli ji pošlete zcela anonymně, nebo podepsanou.

♥♥♥♥♥

Text by neměl přesahovat půl palce, nezapomeňte připsat, pro koho antivalentýnka je, jakou šablonu si přejete použít a zda si přejete zůstat v anonymitě. Vše následně pošlete do sovince šéfredaktorky Christiny Meadows, a to nejpozději do půlnoci ze 13. na 14. února. Vaše zpráva může vypadat například takto:

♥♥♥♥♥

Letos je posílání antivalentýnek zpoplatněno, ale nebojte se, na mizinu vás to rozhodně nepřivede! Za jeden srpec zaslaný na konto Zmijozelu se vzkazem, že jde o platbu za antivalentýnky, získáte hned tři antivalentýnky. A to se vyplatí! Celkový počet antivalentýnek, který můžete zaslat, není nijak omezený.

♥♥♥♥♥

Všechny antivalentýnky, které budou splňovat výše uvedené body, budou hromadně otištěny ve speciálním článku, který vyjde 14. února. Jako bonus budou v tento den příjemci informováni sovou, že na ně někdo myslel!

♥♥♥♥♥

A nyní už se pojďme podívat na to, co vás jistě zajímá nejvíc – šablony! Díky soutěži, kterou nám vypsala madam Williamsová, jste mohli i vy zaslat návrh na novou antivalentýnku. Z došlých příspěvků jsme vybrali ty nejlepší, proto vám nabízíme některé zcela nové, nemusíte ovšem zoufat, v nabídce jsou i osvědčené klasiky!

♥♥♥♥♥

ANTV1

ANTV2

ANTV3

ANTV4

ANTV5

ANTV6

ANTV7

ANTV8

ANTV9

ANTV10

ANTV11

ANTV12

ANTV13

ANTV14

ANTV15

ANTV16

ANTV17

ANTV18

ANTV19

ANTV20

ANTV21

ANTV22

ANTV23

3 komentáře

  1. Nina Yozhinski
    11. 2. 2022 (14:31)

    +chybí jí tu renesanční prase+ :'( ale aspoň koček je tu požehnaně. Nepřátelé, těšte se na smrtelnou smršť!

  2. Leilasca Scarfone
    13. 2. 2022 (15:50)

    +Nemůže se rozhodnout jakou šablonu mezi těmi všemi krásami vybrat+

Komentáře jsou uzavřeny.