Halloweenské hadí řádění

Než si pustíte vánoční koledy a zakousnete do prvního cukroví, zastavte se na chvilku a omrkněte, jak dopadlo halloweenské řádění ve zmijozelském podání. Že je Halloween nejoblíbenější svátek ve Zmijozelu (tedy hned po Salazarnáliích!), je znát na té děsivé kreativitě a strašidelně vysoké účasti hadů… už se bojíte? Ano? Tak čtěte dále! Ne? Tak čtěte dále.

Jestli jste čekali děs a hrůzu, tak to máte pěknou smůlu. Hadi jsou příšerně kreativní a všestranně talentovaní tvorové. Můžete se přesvědčit níže vlastníma očima… vítejte v hadím imagináriu! Tři slova: Zmijozel, Halloween, dýně.

Letos se hadi museli proplazit příšerně zábavnými úkoly jako je skládání puzzlí, vymýšlení halloweenského outfitu, bludiště a tak dále, ale my se zaměříme především na kreativní úkoly. Jako první tu máme lineart dýně, kterou měli Zmijozelští vybarvit a přikrášlit podle svého. No jen se podívejte, jak to dopadlo!

Jako první tu máme dýni od madam Noah. To, že vyznává minimalismus, je očividné! Obdivuji tu jednolitou vrstvu oranžády, jednoduchá hnědá šťopka – a přesto udělá spoustu parády. Šedé pozadí bude vždy trendy, nevíte-li si rady, použijte trochu myší barvy.

No teda, tahle dýně! Působí hodně strašidelně! Madam Barbara s barvami kouzlit umí, však vyučuje Barvokouzlení! Ten vnitřek dýně je pěkně propracovaný, na výzdobu jak dělaný. Nabodla ji madam na kůl vedle hlavy číslo šest, nebo ji nechala před svým domkem ležet?

Sarah se na svojí dýni vyřádila pastelkami, no podívejte se, tak strašidelně široký úsměv, i Joker by mohl jistě závidět. To je tak milý výraz, vůbec od téhle dýně nečekejte podraz. No a ta zdobná kudrlinka na šťopce? Hodně cute!

Koho by napadlo nasvítit dýni? Naši Enselis přece! Taková originalita, ďábelská genialita! Cením si i toho stínování, strašidelný škleb má tahle dýně na rozdávání. No a ten halloweenský podpis s dýničkou? Ensí, to je prostě perfektní!

No a tohle je moje nesstvůrná dýně, když jsem ji vybarvovala, vypadalo to slibně. Salazaržel byla napadena malými dušíky, jistě za to může Márč nebo Dušičky. Aby dýni nebylo smutno, měsíc svítí a trocha trávy jistě dodá dýni špetku slávy.

Tak tohle je prosím úplná pecka! Když se do toho pustí Enola, je to vždycky něco extra. Děsivě úchvatný výřez kočky, působí to naprosto božsky! Úžasně vypracování, barvy i stínování!

Veronica, ta se nezdá, je to prostě maximalistka! Proč mít jednu dýni, když může vyzdobit hned tři duté hlavy! Jedna hezčí než druhá! Všechny k sobě fantasticky ladí, ovšem ty výrazy člověka pořádně vyděsí. A poblíž každé pavučiny vždycky hledejte pavouka! (Dělám si srandu, žádný na vás nekouká. Nebo jo?)

Kdo odevzdal nejvíc epickou dýni? Sára, která je v tvoření mistryní! Krása střídá nádheru, i když na vás hází zlovolný pohled, je to úžasný komplet! A ty dlouhé zatočené řasy?! Závidím, já je chci taky! Naše Sára prostě válí, její tvorbu si všichni chválí!

Jako poslední tu máme roztomilou dýni od Aurory, taková osobitá a milá, nebo snad provinilá?! Copak asi provedla, tahle dýňová neposeda! Krásná práce, dostaneš za ni dýňové koláče!

Nemůžu si pomoct, ale všechna dýňová vypracování jsou prostě ssskvělá! Je to potvrzené, hadi prostě milují dýně. No nic, přesuneme se dále! Halloweenské běsnění nekončí, naopak pokračuje až do Dušiček a hadi měli za úkol kreativně ztvárnit ducha.

Zcela originálně ducha ztvárnila Sarah. Teda… je to opravdu naše Sarah, nebo je to duch?! Děsivě vtipné, i když vypadá jak z hororu Kruh! Víc takových vypracování, prosím! Ráda se děsím!

V každé svačině hledej ducha… strašlivě dobré vypracování přišlo od Enselis (nemáš toho víc?). Příště toho udělej víc, ať se s celou kolejí můžeš podělit! Zmijozelští mají rádi svačiny (ale neradi se jimi stávají).

Já se rozhodla ztvárnit portrét Márčíka, když zrovna poletovala a strašila. Je čerstvě nadýchaná, úplně jako obláček, připravená na Dušičky přijmout váš dáreček! Neměli jste? Možná proto vám spadl na hlavu váleček. Omylem.

No jéjéjé, to je tak krásné a roztomilé! Enola malovat prostě umí, ztvárnila dušíka s dýní! Je to prostě boží, čistý lineart je umění. Nechá si to Márčenka vytetovat na záda? (Je na tetování ještě dost mladá?)

Naprosto fantastické duší vypracování stvořila Veronica, jak ta Márčice leze ze zrcátka, to je prostě paráda! Oceňuji tu neuvěřitelnou kreativitu, je to tak krásně propracované, zrcátko vypadá jako očarované!

A co teprve stromový duch? Sára ho ztvárnila na kůře stromu, kterou si odnesla domů. Ta holka je prostě geniální, každé vypracování je unikátní! Plešulka Márčí zcela jistě ocení vlasy z mechu s vůní lesu.

Tak to bychom měli. Doufám, že si naše nejlepší kolejní dušice Marguerita Laux užila veselé Dušičky a že ji kreativně ztvárnění dušíci potěšili. Že jste nestihli poslat Márč dárek na duší svátek? Nevadí, 9. 12. je další! Na hradě slavíme Duší den, můžete všechny hradní duchy potěšit jen!

Při dalším úkolu měli zelení za úkol vymyslet děsivou přezdívku na libovolného hada. Protože výsledek stojí za to, tak je všechny napráskám.

Aurora překřtila svoji hadí parťačku Vulpeculu na Mordaxius Vulpicrus Necrosanguius. Ani se to nesnažím vyslovit nahlas, jazyk by se mi zamotal!

Enola Gatito není žádný troškař, vysypala těch přezdívek celou hromadu!
Ze Samanthy McRoses se stala Skeleta KillRoses.
Zástupce kapitánky nově najdete pod přezdívkou Gregory Screamer Hrůzner.
Zelenou prefektkou je nyní Rhea Death Morgan.
Šéfredaktorku Hadího krále si troufla přejmenovat na Freyd Krueges.
Strašidlo Bubu Anne opravdu studuje v rozšiřujícím ročníku Zmijozelu.
Zmijozelská primuska Běssa Naiadés bude určitě běsnit, až zjistí svoji přezdívku.

Sarah vás seznámí se Samaraike Auděs Norbafl.

Ovšem nejlepší a nejděsivější přezdívka pochází z hlavy Enselis: Satannya Hellidle. Ráda vás pozná osobně.

Kdyby měl Hadí král dotaci na nekonečný pergamen, mohli byste se pokochat i halloweenskými pochoutkami a strašidelnou dýňovou výzdobou Zmijozelských. Salazaržel tomu tak není, tak si můžete prohlédnout fotky na zeleném Discordu, pokud jste je ještě neviděli. Že nejste ze Zmijozelu? Pak tedy smůla, přicházíte o hodně!

Nakonec bych ráda poděkovala všem za neskutečnou účast během halloweenského řádění a doufám, že jste se ssskvěle bavili. Takže ještě jednou moc děkuji všem 16 hadům, jmenovitě Auroře, Sáře, Veronice, Vulpecule, Casper, Hope, Enole, Faye, Enselis, Sarah, Annye, Jazze, madam Barbaře, madam Noah a naší kolejní ředitelce madam Williamsové. Budu se těšit na příště!

PS: Dýňové bitvy pořádáme celoročně. Vaše účast je náhodná!

Had nikdy nespí, tak se máte na co těšit. Do konce roku můžete očekávat spoustu nevídaného!

Pro Hadího krále
Nessa Dýněssa Naiadés

5 komentářů

 1. Boží shrnutí! Ani jsem nečekala, že se něco z toho bude zveřejňovat. 😀

 2. Jako fakt? Celé ve verších? Smekám klobouk, který nemám a smát se asi ještě chvilku nepřestanu 😀 Boží článek a krásná vypracování! ♥

 3. Veronica Narcissa Williamsová
  29. 11. 2023 (13:42)

  Tak ale ty výtvory! :00 Ještěže to nebyly soutěže na hogu, to by bylo archivů!

 4. Enselis Ismenia
  1. 12. 2023 (09:23)

  Skvele shrnuti, moc jsem se bavila pri plneni ukolu a ted znovu 🙂 a tedy smekam pred ostatnimi spoluhady, vazne unikatni tvorba :))

 5. Tyhle typy článků mám opravdu ráda, protože ta vypracování jsou naprosto boží a rozhodně stojí za to, aby je vidělo co nejvíce lidí! ♥

Komentáře jsou uzavřeny.