Had se opět svlékl z kůže

Ano ano, už je to zase tady. Hadí král má opět nové stránky a opět začíná od začátku. Tentokráte se nám to povede! Ano, já tomu věřím!

Hadího krále si budete moci přečíst každých čtrnáct dní během školního roku. O prázdninách – během okurkové sezóny zřejmě nebudem vycházet tak často, ale uvidíme jak se nám poštěstí.

Dále doufám, že všeobecná lenost redaktorů byla utopena, spláchnuta, oběšena nebo vykázána z domu a KOPR již nebude pravidelným návštěvníkem našeho zeleného časopisu a půjde třeba na okurky.

Přeju všem redaktorům, aby je tvoření našeho zeleného časopisu bavilo a pokud budou něco potřebovat – od nových brků po uklidňující prostředky, že se na mě můžou vždycky obrátit a já jim pomůžu jak jen budu moct.

Dál přeju všem čtenářům, aby chvíle strávené s Hadím králem nebyly promarněné a aby se jim u nás líbilo. A rozhodně se všichni v redakci těšíme na vaše komentáře, protože bez nich by to nebylo ono.

V prvním čísle si můžete přečíst něco o Čaropřehlídce. Ginevra de Naga nás provede akcí pod taktovkou zelených: KouzlOscarem s.r.o. a taky Osobností Hogwarts. Našemu zelenému pohledu neunikl ani nový krámek na Příčné: Květinářství. Blíže nás s jeho obsahem seznámí Barbara Ariane Lecter. Ta má taky na svědomí KVAvtipy s veselými žábami. (Máme je v redakci v tetárku a nejednou nás vyvedou z míry jak jsou ukecané)

Nicméně o školním poháru se tu nedočtete, jak to dopadlo to každý ví a kdo to neví může si to přečíst na hlavní bráně Howarts, je to tam přitlučené. Já totiž, ač jsem novinář, nemám ráda zbytečná slova a opakování stokrát řečeného. (možná i proto mám tak krátké domácí úkoly :D)

Tak pozor! Vyplouváme!