Zrcadlo láká dobrodruhy!

Ano, už to tak bude. Dnes (není to ani pět minut) jsem navštívila starý kumbál, abych si popřemýšlela v klidu a uviděla v zrcadle otvor, kterým prosvýtala nějaká neznámá země. Ona úžasná a opěvovaná země přízraků, neboli ostrov Aidahain.

Můžete si pročíst letopisy, podívat se na starou mapu nebo vejít přímo do zrcada. Ovšem doporučila bych vám nejdříve si přečíst Příručku dobrodruha, aby vás něco nesežralo hned na začátku a vy se ani nerozkoukali po té divukrásné zemi.

Z letopisů můžeme se dozvědět, že před padesáti lety skolili lidé tuto zemi strašlivou váklou. Učinili tak, aby si ji podrobili (jak už ostatně mají lidé ve zvyku) a povedlo se jim to. Ovšem ne na dlouho, původní obyvatelé tohoto ostrova (nazýváni Ono a v letopisechy vylíčeni jakko zlo) se vzepřeli a stále se pokouší vydobýt si svoji zemi zpět. Lidé se spojili s elfy (kteří, co si budeme povídat, jsou nimlich to samý), aby mohli udržet alespoň současné pozice, ale říká se, že Ono sílí, kdesi v hlouby ostrova a připravuje se na odvetný úder.

Dobrodruhům zdar! Bližší informace brzy dodáme.

Wenai Neohrožená