Podvýživa – globální hog problém?

Takhle jsem jednoho dne proKVAčila kolem zrcadla v umývárnách pro primuse pouze v rouše Evině a nestačila jsem se divit. Co to u Merlina bylo?

Raději jsem se vrátila, abych svou postavu překontrolovala. A ejhle! Já byla opravdu vychrtlá! Jak se to mohlo stát? Kam se podělo mých poctivých …… ehm, hodně kilo? To, co jsem na sobě měla bylo sotva 50 a ještě navíc jsem byla jak špejle.

„Nemožné!“ říkala jsem si, ale bylo to tak.

Nedalo mi to a dala jsem se do pátrání, abych zjistila, proč se má postava tak razantně změnila. Nemusela jsem chodit daleko, abych zjistila, že stejně bídně jsou na tom další nejmenovaní obyvatelé hradu, jejichž obrázky pro ilustraci přikládám:

Zleva: Nejmenovaná, Nejmenovaná, Nejmenovaná

Nejen, že jsou slečny každá z jiné koleje a ročníku, ale také vypadají všechny stejně, což je z anatomického hlediska nepřípustné a vlastně také nemožné.

Nejen, že by tělo 11 leté dívky (1. ročník) mělo vypadat zcela jinak než tělo 15 leté dívky (4. – 5. ročník), ale rozhodně by se mělo lišit i od těla profesorky, která je úplně jinde! (A čemuž tak vlastně v našich podmínkách není, že.)

Je tedy tělesná deformace způsobena špatnou potravu, které se nám díky stávkování a neochodě domácích skřítků, kteří momentálně přebývají někde za vytopenou umývárnou, nebo nedostatkem pohybu, popřípadě vlivem nějakých prazvláštních kouzel, která jsou na nás bez našeho vědomí aplikována?

Pokud je to poslední možnost, musím říci, že zcela nesouhlasím, neboť jde o jednání bez našeho vědomí.

Pokud jde o možnost druhou, tedy že nedostáváme dostatečně najíst (z nejrůznějších důvodů), je to odepírání práv a mohlo by být do celého případu zapleteno ministerstvo kouzel a jeho obor proti anorexii kouzelníků (tedy, doufám, že něco takového existuje).

A pokud je to jen anomálie, která ochromila kouzelný svět, dovolte mi říci jednu věc:

JÁ NECHCI BÝT VYCHRTLÁÁÁÁ a stejná jako všichni ostatní….!

Pro Hadího krále věčně nespokojená Lecterová

10 komentářů

 1. Stop vychrtlým tělům! 😀 žeru každej den a pořád jsem takhle hubená!! 😀

 2. Jako u mudlů by mi tohle asi taky nevyhovovalo 😀
  Ale pár kilo dolů by se hodilo. Naopak těm postavičkám by bodlo někde trošku přidat ;D

  Barb

 3. Henriku, to je fakt! Ty kluci to mají ještě těžší.. Kde jsou pořádní svalnatí chlapy?! 😀

 4. Žejo, člověk na famfrpálových dře a ono nic 😀

  Mimochodem, podle za to můžou skřítci, cpou do nás samou zeleninu a ovoce, žádné maso a další "pořádná" jídla ;D

  Henrik

Komentáře jsou uzavřeny.