Stávka soutěží

Zachovejte paniku! Dnes odpoledne jsem vytáhla staré sešity z chemie, nalistovala patřičnou látku, porovnala obrázky, co mi nic neříkaly, s těmi, co jsem se kdysi učila… našla jsem správné odpovědi do Fušování do lékáren, zajásala jsem, zapsala jsem je, chtěla jsem je odevzdat – a pak rána! Soutěže stávkují! Na úvodce naší školy se můžeme dočíst, že nám budou vráceny, až se poučíme ze svých chyb a soutěžní šotci naznají, že stávka něco dobrého přinesla.

Tomu rozumím.

To dává smysl.

Z tohoto plakátu ale moudrá nejsem:

[obrázek bohužel zmizel v propadlišti dějin]

Nic jsem nechtěla a mám to taky! Konečně se dá v soutěžích něco získat i bez práce. 😀

Horkým bleskobrkem
Adanedhel Bloom

4 komentáře

 1. Alcielle Alciene Elenie Amabiel
  13. 3. 2011 (18:54)

  Já rozhodně nic takového nechtěla! Uznávám, že je fajn si trochu odpočinout, ale k tomu úplně stačilo omezit jen počet vypisovaných soutěží na den a ne zastavit je úplně na dobu neurčitou…

 2. Esperanza Luisana Morgan
  14. 3. 2011 (06:27)

  Souhlasím s Alcielle:) sice mam 4 předměty, ale aspon sem si mohla nahnat body, peníze…když se mi nechce do ukolů tak se odreagovat soutěžemi…a ted mám velké…nic.

 3. NaSaŠí Jackson
  14. 3. 2011 (15:40)

  no… já byla taky pro omezení, ale ne zrovna pro zrušení… no… ale nemůžu říct, že mi to vadí, ptž tohle je fakt příjemná změna a navíc mám víc času na chození ven a dělání různých jiných aktivit… jsem za to ráda… navíc, je fajn si jednou dopřát zaslouženou pauzu… :-))

 4. "Nic jsem nechtěla a mám to taky! Konečně se dá v soutěžích něco získat i bez práce. :D" tyto věty jsou úžasné a moc se mi líbí 😀 😀 😀

Komentáře jsou uzavřeny.