Studentská prasátka vyhlašují bankrot!

Je tomu teprve pár dní, co se skřítci, kteří mají na svých bedrech povinnost spravovat soutěže, pustili do nečekané a nanejvýš překvapující stávky. Vedle možnosti „rychle a snadno“ nahrabat spousty bodů, zmizela i nejjednodušší cesta studentů k nějakým těm srpcům.

Po pravdě řečeno, téměř jediná možnost, jak si vydělat na výuku, semináře a nějaké to šatstvo pro osobní potřebu. Pokud jste studentem, leží před vámi jen omezené možnosti. Můžete nasbírat pár drobných na brigádě v Prasinkách, začít psát pro Denního věštce, Sub Salix, školní knihovnu, navrhovat šatstvo pro Příčnou ulici, malovat do školní obrazárny nebo pro ni vyvolávat fotky. Tyto, občas náročnější, aktivity zaberou nějaký čas a na svou odměnu si musíte z pravidla prostě počkat. Další alternativou je rozprodat svůj pečlivě nastřádaný majetek, což je tlak čirého zoufalství. Nebo… stát se milým, andělským stvořením sponzorovaným nějakým výdělečně činným profesorem. 🙂

Ale aby toho nebylo málo, teď se epidemie zvaná STÁVKA rozmohla i mezi pracovníky Žluté tlapy! To znamená už žádné drobné co dva dny! Žáden pravidelný (leč mizivý) příjem.

A já se ptám: „Z čeho máme jako studenti živit svá hladová prasátka?“

Copak se všichni skřítci zbláznili? Cožpak se nenajde nikdo, kdo by je v zájmu „vyšších cílů“ přivedl pevnou rukou zpět k pořádku?

Jak dlouho budou študí chudenti finančně strádat?

1 komentář

Komentáře jsou uzavřeny.