Nedělní večer aneb ne všichni běhají v hábitech

Vítejte čtenáři u mého prvního článku, který se bude věnovat módě za zdmi hradu. Nemyslete si, že všichni nosí pouze a jenom školní uniformy. Ba právě naopak! Na hradě můžeme nalézt některé opravdu neotřelé kombinace, které ale ne vždy jsou šťastně zvolené.

Říkala jsem si, že v neděli, v den kdy končí termín, bude většina studentů ve školních hábitech, ale mýlila jsem se. A tak mi nezbývalo nic jiného, než se vydat do Velké síně a ty nejzajímavější kousky pro vás zachytit a zvěčnit.

Jako první tady máme slečnu Adrianu Bellu Lee.

Slečna Adriana je důkazem toho, že kombinovat se dá i s dobrým výsledkem. Ačkoli se může zdát, že je model přeplácaný, ve skutečnosti je zvláštně vyvážený. Palec nahoru za originalitu a za barvu vlasů, která je u černošek opravdovou raritou.

Jako dalšího se mi podařilo zachtit slečnu Aváčka de Hillson.

Na slečně jde vidět, že ačkoliv má hábit, ve skutečnosti je oblečena velice neformálně. Nicméně myslím si, že maska zajíce to doslova zabíjí. Slečna vypadá, jako by právě utekla z cirkusu, a ne jako student prestižní kouzelnické školy.

Další pilnou studentkou, kterou jsem zastihla jako jednu z mála v hábitu, je slečna Esperanza Milagrosa.

K samotné uniformě není co dodat, je to zkrátka uniforma. Každý by měl být hrdý na to, do jaké koleje patří, a neměl by se bát dát to najevo. Ale myslím si, že slečna to s nebelvírskými doplňky, mírně řečeno, přepískla. Teď jenom zbývá doufat, že z planoucí pochodně a žhavého Fénixova brka nám slečna nevzplane. Je docela pravděpodobné, že Esperanza pomáhala s útěkem slečny de Hillson.

Ve Velké síni jsem zahlédla i jednoho z vytížených profesorů, profesora Filia Orionise.

Na panu profesorovi je vidět, že se nebojí kombinovat a tento modýlek se mu skutečně povedl. Vypadá exoticky a působí tajemně, snad jenom zlatý pásek vypadá, jako by se mu párala Sluneční halena a boty působí příliš formálně.

Mému hodnocení se dnes nevyhne ani mladší, paní profesorka Iva WildDragon.

Paní profesorka se snažila obléct jako středověké krásky, což se jí díky krásným šatům téměř podařilo. Ale obávám se, že Mrzimorské plyšové jezevčí boa působí jako místo, kde mají blechy pré. Mrzimorská jezevčí maska by nebyla tak špatná, ale přijde mi, že přes ní paní profesorka kouká, jako když bacil zírá do lékárny. Velké plus patří Společenské obuvi z dračí kůže.

To by pro dnešek bylo z Módního koutku vše. Již nyní se můžete těšit na další várku povedených modelů, ale i ukázek, jak přesně se to dělat nemá!

S přáním šťastné ruky při výběru oblečení

Jean Molliacová

3 komentáře

  1. Líbí se mi.. vlastně velmi se mi líbí šaty profesorky WildDragon 🙂

  2. Náhodou, s těmi doplňky jsem to vůbec nepřepískla 😛 tohle není zdaleka moje "nebelvírské…" všechno 😛

    nevím, co pořád každý má na tom, že nosím kolejní předměty 😛

    už mám docela chuť projít ostatní koleje a studenty a schválně spočítat, kolik toho kolejního na sobě mají oni, abyste se pak nedivili 😛

    mě se moje kolejní věci líbí, jsem na ně hrdá a tak je taky nosím 😛

    E.M.

Komentáře jsou uzavřeny.