Zelenobodová statistika podruhé

Druhý termín výuky utekl jako voda, obzvlášť pro ty, kteří dopisovali úkoly jen desítky minut před jeho koncem. Jestli je nestihli všichni, nemá cenu bědovat nad vypuštěnými rarachy a raději s termínem 21.2. – 6.3. zúčtujeme.

Během minulých dvou týdnů se nám podařilo dostat s obrovskou pílí na 2. místo ve školním poháru. Za sebou jsme nechali, stejně jako minule, Nebelvír, který nyní disponuje 28823 body. To ovšem stačí jen na 4. místo. Na Zmijozel schází Nebelvíru celých 4938 bodů a pokud vezmeme v úvahu, že Nebelvír čítá 69 studentů, každý z nich by musel získat 72 bodů, což by stačilo ale jen na vyrovnání. Při našem bodovém tempu ovšem zcela pochybuji, že by měl pro nás Nebelvír představovat bodovou hrozbu.

Jak jsem již psal, podařilo se nám sesadit z 2. místa Mrzimor, a velmi ochotně jsme se ho ujali. Mrzimoru se podařilo získat úctyhodných 33091 bodů, to ovšem na nás nestačí. Před Mrzimorem máme náskok 670, což není tolik jako v případě Nebelvíru, ale počítá se přece konečné pořadí. Na druhou stranu, získat větší náskok a následně i 1. místo není vůbec špatná představa.

První místo tedy zatím okupuje Havraspár, který od minule získal 20674, což dnes upravuje jeho bodové konto na 35609.

Zmijozel si tedy zatím drží 2. místo a jak známo, z 2. místa se nejlépe útočí na první, na které si již brousíme zuby!

Na vyrovnání bodového konta s Havraspárem nám chybí 1848 bodů, to je však méně, než se nám podařilo získat za uplynulé dva týdny (20870). Tudíž nevidím problém v tom, proč by se tu po skončení 3. termínu výuky nemohlo psát, že Zmijozel obsadil 1. místo!

Základem úspěchu kolektivu je jedinec, proto ještě krátce nahlédneme na bodování v nejlepší 50-tce.

Co se Zmijozelu týče, tam topten koleje jasně ovládly ženy, i v celé 50 má jen jednoho zástupce z chlapeckých ložnic. Útěchou pro všechny může být to, že se od minule do 50-tky probojovalo více studentů z naší koleje. Slovem více myslím přesně 2, tedy celkový počet je 15. Havraspár je sice první, ale své místo má v 50-tce jen 12 studentů. Jejich celkový počet tedy klesl o 2, navíc šampionku kterou vybral školní pohár předběhlo celých 13 zelených jmen. Mrzimor si také přihoršil. Jeden student nedokázal obhájit své místo a nyní jejich počet klesl na 11. Z toho vyplývá, že jsme v 50-tce nejpočetnější .

Průměrově už to také vypadá lépe. Od minula sice klesl počet nadprůměrných na 21, ale při celkovém počtu 71 studentů v koleji, to dává 50 podprůměrných, tedy o 14 méně než minule. Procentuálně to tedy vypadá lépe.

3 komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.