A co dál?

V neděli 12. června byl poslední termín na odevzdání veškerých úkolů a esejí. Co teď s časem, když už nás nesvazují termíny výuky?

Samozřejmě, že školní rok ještě nekončí, protože bodovací hodiny se ještě nezastavily. Stále je možnost získávat body jak pro sebe, tak i pro svou kolej a zvrátit vývoj boje o pohár.

Pokud se však nebudeme upínat pouze na body, uvidíme spoustu dalších zajímavých aktivit, kterými můžeme vyplnit prázdno po úkolech.

Namátkově vyberu například soutěžení v Čaropřehlídce, hádání slov v Ďáblově jámě, pár her v Herně u Čmouda, dělání Kvízů, nebo se jen poflakovat po hradě, sem tam udělat Soutěž a těšit se z vydělaných bodů či peněz, za které si koupíme pár nových věcí na Příčné ulici.

Aby toho stále nebylo málo, stále můžeme věnovat svůj hlas v druhém kole ankety Osobnosti Hogwarts, nebo se projít do čítárny Sub Salix, která nám přináší spousty čtení na dlouhé letní večery.

Pokud vám tento druh čtiva nevyhovuje, není nic jednoduššího, než sáhnout po některém z Kolejních časopisů, které se vám snaží servírovat novinky nejen z jejich kolejí, ale i z hradního dění.

Pro studenty, kteří jsou již ve třetím ročníku je zde Soubojový klub, který za posledních pár měsíců prošel některými změnami. Můžeme například vidět nová kouzla či nové aspekty, které nás podporují v soubojích.

~Prachovské skály~

Takže povzdechy „Ach jo, zase se nudím“ jsou neopodstatněné, máme tu tolik příležitostí, jak se můžeme zabavit – a to jsem vybrala jen některé!

A když jsme u toho, pokud vám vadí, že je nuda ve světě kouzelnickém, převlékněte se za mudlu a běžte se projít na čerstvý vzduch do světa mudlovského!

Počasí nám přeje, je teplo, venku je dobře, hezky a KVA. Nejen, že se projdete, ale možná i načerpáte novou inspiraci a chuť něco dělat. A když ne? Tak si tu procházku udělejte o něco delší a po zajímavějších místech.

Na co ještě čekáte? :]]

4 komentáře

  1. Žlutí, vás se týkají jenom ty soutěže, o žádné procházce nemůže být řeč! 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.