K čemu je DV?

To jsem vám takhle KVAčila po chodbě hradu, a najednou jsem zaslechla povídání „V tom Věštci už nic neni!“ Tak jsem si tisk vzala a… A opravdu.

Ale co na tom, dnes vám přináším pár nápadů, k čemu můžete DV použít, pokud jej nechcete číst, a přesto se vám dostal do rukou!

Musím přiznat, že všechno není z mé hlavy, na zkušenosti, co s takovým plátkem, když už není téměř ke čtení, jsem se poptala i po chodbách hradu, když jsem zrovna někoho potkala.

1) Tydynka Flyová, prefektka zmijozelská a šéfredaktorka tohoto plátku, by Denního věštce vzala, rozkuchala, a do jeho vnitřností by zabalila nějakou pěknou knihu zaklínadel pro pokročilé. Volně přeloženo: Udělala by si z tisku obal na knížku.

2) Oproti tomu má maličkost by tisk vzala, srolovala do pevné ruličky, a zabila by s její pomocí tu otravnou mouchu, která mě celý den pronásleduje. Kdo ví, třeba bych byla vrahem známého zvěromága Rity Holoubkové!

3) Vicky Charmant, Mrzimorská primuska, by noviny vzala, odnesla je do sběrny papíru a dožadovala by se nějaké finanční odměny za svůj ekologický skutek.

4) Osiris Flemingová, slečna ze Zmijozelu a módní guru by vystříhala písmenka, sestavila by z nich dopis a anonymně by jej poslala po staré sklerotické školní sově konkrétní (pro čtenáře HK však  anonymní) osobě.

Zaslechla jsem i názory, že by se z takovéto tiskoviny dala udělat pěkná koláž, nebo by se s ní mohl podestlat domácí mazlíček.

Další využití pro Denní věštec by se našlo v závodech papírových vlaštovek, kde by se soupeřilo ve dvou kategoriích: design vlaštovky/letadýlka a délka letu, nebo by se daly tyto noviny použít jako podklad při barvokouzelní, abychom si nezamazali nové hábity, které jistě nebyly levné.

A nebo si prostě udělejte čepice z papíru, pořiďte si kolo, houpacího koníka, autíčko a staňte se Večerníčkem. Nejen, že budete „cool a in“, ale ještě budete moci distribuovat tiskoviny s horkými novinkami přímo z pohodlí vašich nových dopravních prostředků!


Tento článek není proti DV, jen zvyšuje počty jeho čtenářů!

2 komentáře

  1. Tento článek není proti DV, jen zvyšuje počty jeho čtenářů! 😀 😀

    Já bych z něj složil parník nebo lodičku.

    Henrik

Komentáře jsou uzavřeny.