3. kolo žetonové soutěže – důležité informace

Vítáme všechny nováčky, jenž mají zájem o nějaké žetony, u posledního kola naší soutěže! V předešlých dvou kolech jste měli možnost plnit jak úkoly logické, tak i úkoly vědomostní a vyhledávací. Tohle kolo je však jiné. Chcete vědět víc? Tak čtěte…

Třetím úkolem bude sice také hledání, ale trošku jiným způsobem. Rozmístily jsme čtyři indicie v hradu a jeho okolí. Vaším úkolem bude je všechny čtyři najít a poskládat do sebe. Vznikne vám  taková menší hádanka. Až jí rozluštíte, sama vám napoví, kam jít dál… Tam, kam vás zavede, bude jedna z nás čekat a vy jí pošlete v sově indicie a způsob, jak jste se dostali k vyluštění hádanky. Je to docela prosté. 😀

Indicie hledejte všude možně, jsou rozmístěny tam, kde je může každý snadno najít (takže si nestěžujte, že jsme je daly třeba do VS, kde už to zaspamovali jiní :D) proto vám radím, abyste měli oči otevřené, budou i tam, kde byste to nejmíň čekali.

Poslední úkol znamená také poslední možnost na nasbírání nějakých bodů. Mohou se účastnit i ti, kteří neudělali kola předešlá – tento úkol bude za vícero bodů, takže i ti, co mají momentálně nulu, se mohou dostat na přední místa. Závisí to jen na vás. Kdo dřív přijde, ten dřív mele… Abyste to totiž neměli tak lehké, bude úkol časově omezen – na třetí kolo budete mít od zítřka, od 14:00, 24 hodin.

Žetonů se nám nahromadilo přes neuvěřitelných 1500! Takže výhra je skutečně lákavá. Já být nováčkem… Tak kdo získá nejvíc bodů? Kdo si urve první místo? Těšíme se na všechny úspěšné i neúspěšné řešitele. :))

NaSaŠí JacksonaKristie Smithová

3 komentáře

  1. Jéj, já nemůžu, jedu dnes na dovolenou. Hned před oběděm, to bych nestihla, mám ještě plno práce 🙁 (balit, balit a balit)

    Lucienne D. Merril

Komentáře jsou uzavřeny.