Zelený den

Dne 27.7. se bude konat jedinečná akce s názvem „Zelený den“. Jedná se o příležitost zahrát si s ostatními různé hry, pobavit se a pokecat si…

Ve 14:00 se sejdeme v KNP (nováčci, co neví, kde je, nechť hledají), kde si pokecáme, zasmějeme se a začneme se bavit. Asi si říkáte – „Bavit se čím?“ Je to prosté. V Prasinkách můžete luštit čaroku, střílet na střelnici, chytat terčíky, hrát šachy nebo jít do ringu… Je to jen a jen na vás.

V poslední době se nám zdá, že se nic moc neděje. U Dobyté věže se sem tam najde jeden pár, co hraje šachy, ale že by se tam toho sešlo někdy víc? To ne… Že by se v Jámě našlo víc aktivních lidí? Většinou né víc než tři, takže také Ďábel dá málokdy nějakou bylinku… Proto vám nabízíme možnost se pobavit s přáteli, zasoutěžit si mezi sebou a vyhrát nějaké drobnůstky.

V 15:00 proběhne na tom samém místě několik soutěží (u některých se opravdu pobavíte), vítěze odměníme nějakou tou menší cenou. Pak budete mít menší oddych a v 17:00 se bude konat výprava do lesa, na zakončení Zeleného dne, pro odvážné. Kdo bude mít zájem jít do lesa, nechť mi pošle sovu (beru max. 7 lidí).

Celá akce je určená zeleným studentům a  nováčky také vřele uvítáme. Těšíme se na všechny a doufáme, že se celý den budete bavit a užijete si spoustu zábavy!

připravila NaSaŠí Jackson & Kate Jordan