C.A.Part opět zasahuje…

Už poněkolikáté nám kouzelnická cestovní agentura Part přináší zájezdy za zážitky, které si rozhodně nemůžeme nechat ujít. Nabídka se objevila včera odpoledne…

Všechny zájezdy mají jednotnou cenu 1 galeon – krom toho, že po dobu zájezdu budete pryč z hradu bez možnosti přístupu (což je pro mnohé opravdu relaxace) vám to přinese i 1/3 magíka Marco Polo a suvenýr, který dorazí až po zájezdu.

Včera odpoledne se ovšem stala chyba a suvenýry se začaly rozesílat hned. Sama jsem to zažila, zaplatila jsem galeon za zájezd k Merlinovu moři a pak mi najednou přišel suvenýr – o chvíli později ovšem přiletěla rozvzteklená sova, prohrabala mi majetek a suvenýr sebrala. Krom toho, že mám tím pádem ještě větší bordel v truhle, mi způsobila notnou psychickou újmu!

Pokud se nepletu, C.A.Part využívá osvědčené termíny a pořadí zájezdů už minimálně podruhé. To, že se neobměňuje nabídka, mě zase tak netrápí (ještě nikdo nemohl stačit být všude), ale to pořadí bych – být agenturou – občas proházela. Přeci jen, někdo mívá prázdniny co prázdniny podobný termín dovolené nebo táborů u mudlů a rád by se v té době vydal někam jinam než tam, kde už byl. Ale to je třeba jenom můj pocit (ovšem mi to nedalo, abych to nenapsala! =)).

Většina zájezdů je již touhle dobou obsazená. Na skautském táboře v termínu už není ani místečko (poslední zabrala inspektorka výuky Elle Sutherland, to první naopak nováček Paul Scott Crane), totéž platí o výletu do Karibiku (ten byl zabraný velice rychle), tradičním Japonsku (které bývá vyprodáno každoročně téměř okamžitě, pravděpodobně i kvůli atraktivnímu suvenýru), Merlinově moři (které bylo také obsazeno ihned), i Divokém západě na samotném konci prázdnin.

Jediná zbývající volná místa jsou tak na zájezd do Athén – respektive do Řecka vůbec, odkud si můžete přivézt slušivou přilbici. Koná se v termínu 14.8. – 20.8. Poté je ještě možné vydat se Po stopách Baby Jagy od 18.8. do 24.8. a dostat zmenšeninu chaloupky na muří noze. Objednávejte rychle, za chvíli nic nezbude!

A nezapomínejte, ve dny zájezdu se nemáte jak dostat do hradu. Jste přeci na dovolené!

Pro Hadího krále
Cerridwen Lowra Antares