Výsledky Zeleného dne

27. 7. se v odpoledních hodinách konal Zelený den. Účast byla hojná, pobavili jsme se, zasoutěžili si, zašli na výpravu do lesa a nakonec došlo i k vyfocení některých z účastníků. Vyhlásili jsme dvě soutěže – první, ve které šlo o počet získaných mozečků, průchodů jámou a čaroku za jednu hodinu, a druhou bodovací, která se skládala z kvízu, poznávačky a soutěže o nejlepší vtip.

V první soutěži se výsledkem blýskla Kristie Smithová, která dokázala za jednu hodinu nasbírat celých 93 mozečků a získat tak 40 žetonů. Zabodovali taky Rosie Wilder (15 žetonů), Mireya Iridiscente (15 žetonů) a Marla Fierté (10 žetonů), všechny získaly své žetony za průchody jámou.

Druhá soutěž začala kvízem, ve kterém všechny zezačátku převálcovala Marla Fierté, která si nakonec odnesla 12 bodů, později se ji objevila konkurence v podobě Amayi Claire Incantatrice (5 bodů), zabodovaly takéKristie Smithová (2 body), Lodnis Avicellus Night (2 body) a Rosie Wilder (1 bod). 

 

Poznávačky se zúčastnily jen Rosie, která získala 8 bodů, a Marla, která získala 12 bodů. Vtipy poslaly Kristie, Marla a Rosie. Po zhodnocení poroty (ve složení Suší aKate) získala Kristie 5 bodů, Marla 3 body a Rosie 1 bod (ony vtipy si můžete přečíst níže).

Celkové bodové hodnocení vypadá tedy takto: Lodnis Avicellus Night získala 2 body, Amaya Claire Incantatrice 5 bodů, Kristie Smithová 7 bodů, Rosie Wilder 10 bodů a celou soutěž vyhrála Marla Fierté se získanými 27 body.

Výherkyně obdrží věcné ceny ze Zmijozelského kumbálu – Brýle obkrouhlé, šemy, soví zob a popáleninovou mast, bonusem budou věci z poutě a žetony. A ostatní, na které s cenami nevyšlo, dostanou odměnu za účast – fazolky. Jsou to Lodnis a Amaya.

Správné výsledky poznávačky:

1. slamák

2. modré kalhoty

3. jarní triko

4. šaty ze Zakázaného lesa

5. sluneční plášť

6. ledová kápě

7. mucholap profesorský

8. přehoz jin

9. kolejní motýlek

10. polední obi

11. zářivéí blouznění

12. černé polobotky

13. luční kanzaši

14. navigační mapa v Prasinkách – Gringottova banka

15. Hadí král

16. magická mapa

Gratulujeme všem výhercům, děkujeme za účast a těšíme se možná někdy naviděnou!

Vivat Zelená!

NaSaŠí Jackson & Kate Jordon

1 komentář

Komentáře jsou uzavřeny.