Mnoho povyku pro něco

Zmijozel má těžké časy.

Celá situace je dost nešťastná. Hodně se mluví, je spousta rozruchu.

Lidi s osočují, někdo hlasuje, jiný ne.

Ti, kdo podporují Ked argumentují tím, že tohle veřejné pranýřování je ponižující a vůbec k němu nemělo dojít. Ti, kdo podepsali, si to o zvoleném způsobu hlasování myslí také.

Věci ale jsou jak jsou, nic se neděje bez příčiny a s tím jak to teď vypadá, se nic už udělat nedá.

Hlavně většina situaci chápe úplně špatně. Nejde o souhlas, nebo nesouhlas s tím, co se děje.

Jde o to, že je možnost mít nového kolejního a to jmenovitě madam Angelu, která panu řediteli již před letním kempem svoji žádost přednesla.

Jde o to uvědomit si, že Ked sice může být skvělá podporující ženská, které na koleji může záležet sebevíc, ale podstatné je, že za její vlády je na tom Zmijozel nejhůř v historii. Ano, první rok byla kolej rozhozená, chtěli Nekra zpátky a blablabla. Ale co ten další rok? Kdyby se mohlo něco pozitivního dít, tak už se to dávno stalo.

Angela je dnes docela nenápadná profesorka, která nemá na Hogwarts mnoho na práci(brigádničení v Prasinkách a převlékání postavičky je ale jistě náročná činnost :)!). Možná si říkáte, že jako kolejní nebude moc aktivní.

Bude. Protože je to právě Angela Grey Slytherin a Zmijozel je její celoživotní láska.

A pro ty, kdo Angelu moc neznají – vymyslela CAPART, ZLO, Koloděje, navrhuje čokoládové žabky, píše do Denního Věštce prvotřídní články….

Řekněte, nemáte tyto zmíněné věci rádi?

Kdo řekl ano, tak ten bude mít rád Angelu i jako kolejní.

Tahle změna je pro spoustu lidí důvodem, proč napsat své jméno na úvodku. A taky je to pro ně důvodem, proč o tom mluví, kde mohou a s kým mohou. Chtějí, aby Zmijozel zase něco znamenal.

Vivat Slytherin!

2 komentáře

  1. možná by bylo fajn začít vykat i v časopise, mě madam Angela přijde bez oslovení "p.p., madam" atd. od studenta jako nahá. Zrovna taková velká kouzelnice, před kterou nejedna hůlka se klaní…

    M. Laux

Komentáře jsou uzavřeny.