Mnoho povyku pro něco

Zmijozel má těžké časy.

Celá situace je dost nešťastná. Hodně se mluví, je spousta rozruchu.

Lidi s osočují, někdo hlasuje, jiný ne.

Ti, kdo podporují Ked argumentují tím, že tohle veřejné pranýřování je ponižující a vůbec k němu nemělo dojít. Ti, kdo podepsali, si to o zvoleném způsobu hlasování myslí také.

Věci ale jsou jak jsou, nic se neděje bez příčiny a s tím jak to teď vypadá, se nic už udělat nedá.

Hlavně většina situaci chápe úplně špatně. Nejde o souhlas, nebo nesouhlas s tím, co se děje.

Jde o to, že je možnost mít nového kolejního a to jmenovitě madam Angelu, která panu řediteli již před letním kempem svoji žádost přednesla.

Jde o to uvědomit si, že Ked sice může být skvělá podporující ženská, které na koleji může záležet sebevíc, ale podstatné je, že za její vlády je na tom Zmijozel nejhůř v historii. Ano, první rok byla kolej rozhozená, chtěli Nekra zpátky a blablabla. Ale co ten další rok? Kdyby se mohlo něco pozitivního dít, tak už se to dávno stalo.

Angela je dnes docela nenápadná profesorka, která nemá na Hogwarts mnoho na práci(brigádničení v Prasinkách a převlékání postavičky je ale jistě náročná činnost :)!). Možná si říkáte, že jako kolejní nebude moc aktivní.

Bude. Protože je to právě Angela Grey Slytherin a Zmijozel je její celoživotní láska.

A pro ty, kdo Angelu moc neznají – vymyslela CAPART, ZLO, Koloděje, navrhuje čokoládové žabky, píše do Denního Věštce prvotřídní články….

Řekněte, nemáte tyto zmíněné věci rádi?

Kdo řekl ano, tak ten bude mít rád Angelu i jako kolejní.

Tahle změna je pro spoustu lidí důvodem, proč napsat své jméno na úvodku. A taky je to pro ně důvodem, proč o tom mluví, kde mohou a s kým mohou. Chtějí, aby Zmijozel zase něco znamenal.

Vivat Slytherin!

2 komentáře

  1. možná by bylo fajn začít vykat i v časopise, mě madam Angela přijde bez oslovení "p.p., madam" atd. od studenta jako nahá. Zrovna taková velká kouzelnice, před kterou nejedna hůlka se klaní…

    M. Laux

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*