Nováčci nadcházejícího školního roku

Tak je to zase tady – nové tváře, nová krev, nové příběhy… Nováčci, naše budoucnost, studenti, kteří mají šanci ukázat vše kouzelnické, co v nich je.

Na začátku byla spousta těch, kteří se zaregistrovali. Z nich vznikla stále ještě velice početná skupina těch, kteří byli přijati. A i mezi nimi se ještě selektovalo – krom dvou studentek, které požádaly o ukončení studia samy, byli další dva nováčci smazáni před zařazováním za mulťáctví. Dalších 21 studentů sice zavítalo do hradu, ale buď si s Kloboukem nepopovídali nebo je uznal nehodnými studia, kdoví, jak to bylo. A další nováčci, bylo jich 55, se za brány ani nepodívali. Pravděpodobně nakonec zvolili studium na nějaké jiné škole – ať už kouzelnické nebo mudlovské. Tedy, krom jedné studentky, která byla zařazena i tak, měla problémy s příchodem na hrad, takže k ní byl klobouk asi nějak dopraven.

Zařazeno bylo nakonec 132 studentů (byli zařazeni tedy i ti čtyři, kteří byli smazaní – na vlastní žádost i za mulťáctví, ale ty teď nepočítám). 34 do Havraspáru, 29 do Mrzimoru, 39 do Nebelvíru a 30 k nám, do Zmijozelu.

A k těm se už po tomto pro někoho příliš nudného a statistického úvodu přesuneme. A to formou toho, jak je postupně zařazoval Moudrý klobouk a co k tomu – veřejně – říkal. Tedy ihned poté, co odzpíval svou píseň. Dokonce nám předvedl i jakousi první sloku modernější verze, která řadu z nás nadchla. Tu jsem si ovšem bohužel nestihla zapsat. =D

Copak bychom si bez něj počali. 😉 Bez toho klobouku, přirozeně.

Ti, kteří umí počítat, jistě zjistili, že na obrázku je zařazeno nikoliv 30, jak jsem říkala, ale 31 studentů. 31. je Alno Yamanaka, která se nechala smazat ze studia. Pokud by se však někdy vrátila, rádi ji pochopitelně uvítáme.

Abych ve zkratce tedy zmínila jména našich nováčků, jsou to (v abecedním pořadí): Adriana Evans, Alake Moreann, Antony Florent, Aria Nix, Cathaline Yuki Graham, Ceredig Élland, Danielle Noémi Ouellet, Darlene van Raven, Eileen Chatwinová, Elizabeth Alice Ardenová, Elle Finn, Ellyone Francés, Emily Mandragor, Jamecś Flood, July Ann Lhoce, Kellhus Silverspoon, Lei Fei Hin, Lily Fitzgerald, Lisey Silver Diamondlash, Matylda Evergreen, Mireya Iridiscente, Nataša McGregor, Reqip Bloody, Rosalin Blackwood, Rosie Wilder, Ryan Black, Samantha ara Xawier, Summer Finn, Waterfall Juniper a Ygraenne de Clare.

Doufáme, že se jim u nás bude líbit. A to nejenom těm našim – u nás ve Zmijozelu, ale vůbec všem nováčkům – na našem hradě. 😉

Vivat Slytherin!

P.S.: Kdybyste narazili na nějakou chybu v těch číslech nahoře, tak se omlouvám a opravím. Nemyslím si, že tam bude, ale jistota je jistota. ;D

3 komentáře

 1. Sklapněte a hned si posedejte
  a radu staré hučky naslouchejte.
  Tak teď buďte zticha jako pěna.
  Vysvětlím vám, jak je škola rozdělená.
  Máme čtyři koleje a jedna tě čeká.
  Já zjistím v čem jsi lemra, třebas mě to leká.
  Nebelvír, Zmijozel či Mrzimor?
  Možná, že Havraspár. V tom je spor.
  Každá kolej má své zvláštní chyby.
  Já najdu ty vaše, tak kušujte jak ryby.

  Tady je ta sloka Klobouku 😀

  nováček 🙂

 2. ,,Kolik je 2 + 2?" Tseh! :DD
  Ani jsem si toho při zařazování nevšimla!
  Neví někdo, jestli řekl tu větu více lidem? 🙂

  zvědavá Rosie Wilder

Komentáře jsou uzavřeny.