Máte již svoje letní NiT tílko/triko?

V poslední době se u oblíbeného domečku u jezera v GD objevila nová tílka a trika a Hadí král to pro vás vše zdokumentoval!

Jaké bylo mé překvapení, když jsem šla na svou oblíbenou návštěvu do salónu (omrknout jaké punčochy ještě nemám) a objevila tam nové a úžasné kusy letních tílek a trik, které přišly přesně v ten správný čas. Okamžitě jsem se zaměřila na cenu, protože to je asi můj nejčastější problém a s radostní jsem zjistila, že ceny jsou velice customer-friendly a tílko či triko pořídíte už od 8 srpců a rozhodně se nepřehoupnete přes jeden galeon! A čím jsme mohli (a stále můžeme) obohatit svůj šatník?

Kolejní tílko
To by nebylo, abyste v létě nemohli ukázat to, že vaše kolej je pro vás to důležité! Nebo jen chcete nosit svojí oblíbenou barvu, protože v ní vypadáte neodolatelně.. Ať je to jakkoliv, kolejní tílko je pro vás ta pravá volba a musím říci, že se rozhodně povedlo ve všech barvách, což zrovna není tak obvyklé.

Upíří tílko
Tílko pro všechny správné upírácké vyznavače, kterým můžete ukázat cokoliv. Ať už je to to, že by se vás všichni měli bát nebo to, že vám černá prostě sluší a hlavně v parném létě na něm nebude vidět, že je vám ooobrovské vedro.

Tílko veselé žáby
Tílko nám říká, že se máme vyKVÁknout na učení a užívat si prázdnin! A to je určitě ten správný plán. Proto neváhejte a věřte, že toto tílko musí být ve vašem šatníku. Navíc si můžete určitě šplhnout u naší famfrpálové kapitánky.

Triko epic fail
Yayy pro trička s nápisy! Není lepší způsob jak vyjádřit cokoliv než právě tričkem. A pokud nějaký epic fail máte, rozhodně neudělejte další tím, že si nepořídíte toto tričko. Dá se s ním zakrýt i epicky spálená záda ze včerejšího opalování.

Triko gradient
Jestli něco může chybět v šatníku, tak to rozhodně není toto triko! Určitě naleznete tisíce způsobů, jak ho zkombinovat nejen v letních obdobích.

Duhové tričko
A nakonec můj nejoblíbenější nový kousek – Duhové tričko. Co dodat, snad jen že ničím nevyjádříte svojí duhovou podporu lépe, než právě tímto tričkem. 🙂

Doufám, že vám nechybí alespoň jedno nové tričko v šatníku a udělali jste si radost k začátku prázdnin. Já mám hned čtyři kousky – padla na to má celá první výplata. 😀 Jaký je VÁŠ oblíbený kousek? 🙂

5 komentářů

  1. To kolejní tílko nemá chybu,už ho mám taky:D Žabí tílko je taky KVA!

    ElizE

Komentáře jsou uzavřeny.