Nový epesní kolejní dárek Zmijozelu

Vy to ještě nevíte? Jak je to možné? Zmijozel má nový, úžasný a (skoro) zlovolný kolejní dárek!

V posledních minutách 22.12.2012 dostal každý správný had dárek k Salazarnáliím, které proběhly o den dříve. Jedná se o speciální Zmijozelské Otravblko a Hadí král vám jako první exkluzivně přináší jeho fotografii a bližší info, které se nikde jinde nedozvíte!

Otravblko může vypadat záludně, takto na fotografii, ale pokud se podíváme na jeho popisek, tak se dozvíme, že je naprosto neškodné.

Nevíte, do čeho píchnout? Nemáte náladu? Nemůžete vystát své okolí? Otravné jablko vám jistě pomůže! Jeho neustálé otravné řeči všechny kolem vás zaručené otráví (a vás tak potěší)! Jednou si kousnete a už se ho do smrti nezbavíte. Svařeno ve zmijozelské laboratoři.

Složení: bio jablko ze Salazarových sadů, kyselojablečný extrakt, spousta cukru a medu, lékořicovomátová čokoláda z Wonkovy čokoládovny, pistácie, matcha; může obsahovat stopy skořice.

Dozvídáme se, že Otravblko není vůbec otrávené, jak by vás mohlo napadnout, ale je pouze nadmíru otravné. Pro každého zeleného je to skvělý doplněk k lebečce a vypadá temně a vyloženě otráví všechny kolem vás.. A nikdo si na to nemůže stěžovat! Sen každého zmijozelského!

Pokud by ho někoho napadlo pozřít, tak.. se vlastně nic nestane, Otravblko je vyrobeno ze 100% neškodlivých materiálů a vlastně si i pochutnáte.. Ale vyvarujte se pak zmijozelského, kterému jste snědli kolejní dárek!

Na závěr snad ještě přikládám fotografie některých zelených slečen, které byly přítomné na hradě, když se Otravblko rozdávalo a hned si ho vykoušely!

Cerridwen Lowra Antares

Eineann Mag Lasair

Marguerita Laux

Suši Jackson

Nena Campbell

Tydynka Flyová

Nakonec snad jen malé varování.. Pozor na zmijozelské, jsou nyní ‚ozbrojeni‘!

2 komentáře

  1. ty bláho to je rychlost, vždyť ho mám vedle sebe pět minut:D

    a je úžasný!

    m.laux

Komentáře jsou uzavřeny.