Vánoční hadi

Už je to nějaký ten čas, co jsem napsala do našeho kolejního časopisu, tak jsem si řekla, že je na čase to napravit. Procházela jsem se hradem a bloumala nad tím, o čem bych mohla psát. Jakmile jsem si ale v kolejce všimla některých vánočních kompletů, hned jsem měla jasno.

1. model: NaSaŠí Jackson 

Všechno k sobě skvěle ladí, červeno-bílou vánoční kombinací se nedá nic pokazit, klíče od kolejního kumbálu slouží jako skvělý doplněk a hůlka je samozřejmost. Jen bych možná maličko vytkla Sušenčin účes, ale nejspíš je také vánočního rázu. Uznejme, když vás někdo vyválí ve sněhu, určitě vypadáte dost podobně. :))

2. model: Skaduwee Narawari Milegan

Vánoce po zmijozelsku, tak bych nazvala Skadin outfit. Na první pohled sice vypadá obyčejně, když se ale pořádně podíváme, najdeme v tom jistou rafinovanost. Tričko ladí k botám a bílé kalhoty skvěle kontrastují se snědší pletí Skad. Sobíma ušima a nosem se nedá nic pokazit, naopak dodávají celému modelu vánoční nádech.

3. model: Jean Molliacová 

Jean má skvěle sladěné oblečení i doplňky. Puntíkatá minisukně, bunda i kozačky se skvěle doplňují, stejně tak jako bílé silonky a šála s čepicí. Jean se oblékla skutečně velmi fikaně, v tomhle oblečení může bez starostí vyjít ven aniž by nastydla, nebo jí byla zima. Vánoční vláček, noty i lucerna celý model doplňují tak, aniž by byl přehnaný. Zmijozelská maska působí tajemným dojmem a nechává vyniknout Jeaniny oči. 

4. model: Marguerita Laux

„Popelka!“ – pomyslela jsem si, když jsem Márč uviděla. Nemůžu si pomoct, ale hnědý komplet spolu s lucernou ve mně evokují představu Popelky, která sice zaručeně nenosila vánoční čapku a brýle, ale huňaté boty možná ano. Výsledný model je možná trochu zmatený, ale mně se líbí. 

Pro Hadího Krále,

Kris

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*