Vánoční hadi

Už je to nějaký ten čas, co jsem napsala do našeho kolejního časopisu, tak jsem si řekla, že je na čase to napravit. Procházela jsem se hradem a bloumala nad tím, o čem bych mohla psát. Jakmile jsem si ale v kolejce všimla některých vánočních kompletů, hned jsem měla jasno.

1. model: NaSaŠí Jackson 

Všechno k sobě skvěle ladí, červeno-bílou vánoční kombinací se nedá nic pokazit, klíče od kolejního kumbálu slouží jako skvělý doplněk a hůlka je samozřejmost. Jen bych možná maličko vytkla Sušenčin účes, ale nejspíš je také vánočního rázu. Uznejme, když vás někdo vyválí ve sněhu, určitě vypadáte dost podobně. :))

2. model: Skaduwee Narawari Milegan

Vánoce po zmijozelsku, tak bych nazvala Skadin outfit. Na první pohled sice vypadá obyčejně, když se ale pořádně podíváme, najdeme v tom jistou rafinovanost. Tričko ladí k botám a bílé kalhoty skvěle kontrastují se snědší pletí Skad. Sobíma ušima a nosem se nedá nic pokazit, naopak dodávají celému modelu vánoční nádech.

3. model: Jean Molliacová 

Jean má skvěle sladěné oblečení i doplňky. Puntíkatá minisukně, bunda i kozačky se skvěle doplňují, stejně tak jako bílé silonky a šála s čepicí. Jean se oblékla skutečně velmi fikaně, v tomhle oblečení může bez starostí vyjít ven aniž by nastydla, nebo jí byla zima. Vánoční vláček, noty i lucerna celý model doplňují tak, aniž by byl přehnaný. Zmijozelská maska působí tajemným dojmem a nechává vyniknout Jeaniny oči. 

4. model: Marguerita Laux

„Popelka!“ – pomyslela jsem si, když jsem Márč uviděla. Nemůžu si pomoct, ale hnědý komplet spolu s lucernou ve mně evokují představu Popelky, která sice zaručeně nenosila vánoční čapku a brýle, ale huňaté boty možná ano. Výsledný model je možná trochu zmatený, ale mně se líbí. 

Pro Hadího Krále,

Kris