Kačenky

Dne 3.2. se ve Velké síni stalo něco velmi neočekávaného. Z MagDr. Serge Renineho  a mrzimorské studentky Oresty Vianuevy se staly dočasně kačenky.


Všechno to začalo, když pan Serge Renine (Zeměplochismus) začal vydávat jisté káčivé zvuky, známé taktéž jako „kač kač.“ Vše nasvědčovalo tomu, že se pan Renine proměnil v kačenku.

Zanedlouho poté se v kačenku proměnila i mrzimorská studentka Oresta Vianueva a zanechala po sobě pouhé „kač kač.“ Mnoho lidí ve Velké síni začalo kačenky chytat a tropit si z nich legraci, ovšem pan profesor ani mrzimorská studentka si nemysleli, že je to k smíchu.

„Tak to by stačilo,“ pronesl pan profesor, jakmile se z kačenky proměnil zpět na člověka.

Byla to nesmírná legrace, to ano a dokonce i paní profesorka Selena Enail Smithová byla toho názoru.

Paní Smithová se rozhodla, že si na svačinu připraví pečenou kachnu, čímž mnohé potěšila, ale kachničky zarmoutila.  

I zmijozelská primuska NaSaŠí Jackson se chtěla podílet na poškádlení kačenek a jak vidíte z ukázky, nasadila primuska svůj obvyklý andělský výraz.

Nebelvírský prefekt Oliver McCollin mě informoval, že tato káčivá nemoc je způsobena župany, které si infikované osoby koupili.

Doufáme, že „káčová nákaza“ brzy zmizí a mi už konečně nebudeme muset po VS chytat infikované.. ehm… kachničky a někteří profesoři si z nich nebudou chtít udělat svačinu… A někteří prefekti a primusové je nebudou chtít nakopnout do… ehm… však vy-víte-do-čeho.

KAČ KAČ!

Catalina Jean Geanta

1 komentář

  1. Fííí, kde vzala Oříška odznak? =O
    Mimochodem jsi zapomněla na pana Matta 🙂 ten kačal s nima 🙂 🙂 ačkoli teda pak někam odkačal a zanechal tam tyto dva 😉
    ale jinak hezky napsané 🙂

    Oliver

Komentáře jsou uzavřeny.