Zvídavé otázky nováčků II.

Jsem tu, já! Já, mocný Maguár! Protože JÁ ovládám Hadího krále a JÁ mám jako jediný vlastní článek!

1) Někde jsem četla, že Zmijozelští neprovozují patronát (tím myslím takový ten patronát, jaký je běžný v jiných kolejích – že starší student dostane na starost nováčka a radí mu, co a jak), ale mají trošku jiný způsob starání se o nováčky. Jak to tedy mezi vámi chodí? To se o nováčky staráte všichni hromadně, jako „jedna velká rodina“, nebo máte zavedený nějaký jiný systém?

Maguár: Ano, hrad by si měl uvědomit, že patronát není něco samozřejmého a přestat to podávat tak, že každá kolej funguje stejně. Patronát u nás nikdy efektivně nefungoval, máme tedy něco mnohem lepšího, něco, co si nováčci užijí více, než obyčejný patronát. Abyste zjistili, co to je, tak se k nám musíte dostat! Mňau!

2) Tento rok jste vyhráli školní pohár i přes to, že je vaše obsazení koleje menší než v ostatních kolejích. Jak jste to tedy dokázali? To jste všichni táhli za jeden provaz a snažili se vyhrát, nebo jste měli nějaký jiný způsob, pomocí kterého jste vyhráli?

Maguár: Všichni jsme pracovali za dva a na konci jsme měli skvělou kolejní soutěž, která nás donutila táhnout za jeden provaz! Navíc jsem JÁ na všechno dohlížel, takže to nemohlo dopadnout jinak.

3) Jak často pořádáte výpravy do Zakázaného lesa?

Maguár: To je různé, pořádáme je nejčastěji za odměnu, teď se chodilo do lesa jako odměna za proběhlou kolejní soutěž, i když teda mě nikdo nevzal! To si budu pamatovat!!

4) Máte pro nováčky nějaké speciální rady, ať už ohledně hradu, výuky, peněz či něčeho jiného?

Maguár: Dělejte soutěže, ať máte hodně peněz, protože kdo má hodně peněz, ten ovládá svět! A kupte mi něco dobrého k snědku, to se vždycky hodí.

5) Kolik cen jste jako kolej vyhrály?

Maguár: Vyhráli jsme čtyři školní poháry a šest famfrpálových pohárů! Samozřejmě že mojí zásluhou! Pomáhal jsem o sto šest!

Tak to je vše, mí maguáří přátelé! Jak vidíte, zvládl jsem článek uložit tak, aby ho nikdo nenašel a je tedy kompletně jen můj! AHA! Kdo tu ovládá Hadí král, hm?