Žhavý horoskop – Edice Hadí král

Nebyly bychom správné čarodějnice, kdybychom vám také nedokázaly předpovědět budoucnost. Naštěstí pro vás se tohoto úkolu chopila naše kolejní vědma, která se dlouho radila s hvězdami i křišťálovou koulí, aby vám mohla prozradit, co vás o tomto svátku plném magie čeká. Budete se divit.

Beran
Berani budou o těchto Čarodějnicích ve svém živlu. Někteří i doslova – je proto potřeba dát si pozor při konzumaci alkoholu a řádně užívat ochranná kouzla proti ohni. Pečeného beránka po velikonocích nikdo vidět nechce.

Býk
Pohodářští Býci si letošní svátky ohně užijí. Díky příznivé pozici Venuše ve čtvrtém domě na ně čeká spousta jídla a příjemné společnosti. Pozor by si měli dát jen na chilli buřty – ne každý na ně má dost silný žaludek.

Blíženci
Lidé ze znamení Blíženců mohou doufat v navázání nových kontaktů – ať už při popíjení u baru, nebo při hašení hořících oslavenců. Když budou mít štěstí, možná i jiskra přeskočí. Dejte jen pozor, aby vám současně se srdcem nevzplanul i hábit.

Rak
Citliví Raci si tento svátek užijí ve společnosti rodiny nebo přátel. Pokud pomohou se stavěním hranice i s občerstvením, lidé okolo se jim za to štědře odmění. Někteří však budou mít postranní úmysly – vyhněte se proto všem nabídkám, abyste zapózovali v ohni. Neskončilo by to dobře.

Lev
Charismatičtí Lvi budou letos středem pozornosti – ať už jde o soutěž v pití nebo skocích přes oheň, nenechají se zahanbit. Nic se však nemá přehánět. Do plivání ohně se raději nepouštějte, ať vám nezaskočí.

Panna
Čistotné Panny by se letos měly raději držet od hranice dále – popel se z hábitu špatně čistí. Místo toho se mohou tento den zaměřit třeba na jarní úklid, práci na zahrádce nebo provozování zápalných obětí – díky Luně v Novu je k tomu ideální doba.

Váhy
Kvůli disharmonickému působení planety Mars se tento den nebudete cítit úplně ve své kůži. Hrozí zde nemoc nebo úraz, takže byste měli být obzvlášť opatrní. Zapalování hranice raději přenechte někomu jinému, ať na vás nespadne.

Štír
Pro romantického Štíra je toto období přímo stvořené k navazovaní nových známostí. Nezadaní mají možnost prožít vztah plný ohnivých vášní, zadaní by si měli dát pozor na nevěru. Díky poškozené Venuši v pátém domě k ní budete zvlášť náchylní.

Střelec
Střelci by tento den měli poněkud krotit svou dobrodružnou povahu a při večerních oslavách zbytečně neriskovat. Ač budete v pokušení předvést co dokážete, raději se držte stranou a hrátky s ohněm přenechte ostatním.

Kozoroh
Pro Kozorohy je nyní ideální doba ke kariérnímu postupu. Nažhavte proto své sebevědomí a řekněte si o povýšení. Nabízí se zde také možnost nového vztahu se zajímavou osobou. Nové známé které tomto období potkáte byste si však měli důkladně prověřit, ať se nespálíte.

Vodnář
Vodnářům je dobré dnes připomenout, že svátek pálení čarodějnic se má slavit ryze symbolicky. Není proto dobrá doba pomstít se svým známým a rivalům. Pokud se však přesto rozhodnete nějakou čarodějnici zapálit, učiňte tak prosím opatrně a s citem. Vaše profesorka lektvarů vám za to bude vděčná.

Ryby
Osoby zrozené ve znamení Ryb by se tento den raději měly držet od ohně stranou. V práci se vám bude přes den dařit, ale večer byste měli zůstat doma a oslavy si tento rok odpustit. Pokud se totiž příliš přiblížíte k zapálené hranici, hrozí, že vás sežerou ohniví salamandři.

Pro HK vyštrachala
Agatha Scarlet

1 komentář

  1. Kdo tu Venuši poškodil? Co? Já teď budu kvůli ní nevěrný a všichni to budou házet na mne :o(

Komentáře jsou uzavřeny.