Abeceda Módy – Sedmibojařský speciál

Historie si pamatuje jenom vítěze. Poražené opomíjí.

Výhra není všechno. Výhra je to jediné! … a 100 galeonů k tomu.

HAVRASPÁR

Hravě a roztomile!

Havraspár bojuje v sedmiboji už jenom se dvěma soutěžícími. Jak Madidess tak Dunstan se rozhodli svůj vzhled pojmout sedmibojařsky a pohybují se po hradě v sedmibojařském dresu. Doplňky jsou minimální, ale u obou jsou velmi podobné. Oba mají takový dětsky doladěný vzhled. Hračky a barvičky na obličej. Soupeře to jistě nezastraší, možná je to rozesměje. 

Jen doufám, že ten dres alespoň na noc sundávají, aby ho skřítkové mohli vyprat. Jinak bych se tedy těmto soutěžícím oklikou vyhýbala. 

MRZIMOR

Fandím sobě!

Když jsem potkala první sedmibojařskou soutěžící, trošku jsem se lekla chlupatých koulí v jejím držení. Nicméně jsem si to odůvodnila tím, že pravděpodobně fandí svým spolužačkám. Jenže pak jsem uviděla všechny tři soutěžící. Když si je i vy prohlédnete, všechny zjistíte, že se téměř vůbec neliší.

Schválně kdo si všimne, co je u dívek rozdílné! Ano. Mají jiný účes! 

Všechny tři dívky očividně podporují svou kolej a sami sebe. Jinak se to ani nedá říct. Pravděpodobně si myslí, že dostatečná podpora jim k vítězství postačí. 

NEBELVÍR

Bojovně a spolu! 

Nebelvír také zaujímá svůj postoj mezi soutěžícími sedmiboje hrdě a vznešeně. Očividně i oni se cítí pohodlně v sedmibojařském dresu. Jejich celkový vzhled však ukazuje jejich bojovnost a nasazení. Až na toho maličkého bílého králíčka, ale řekněme si, že je to buď pozůstatek Velikonoc nebo se Oliver cítí jako Alenka v říši divů. I to může vyvolávat sedmibojařské zápolení. Kouhei se na zápolení v sedmiboji jistě pečlivě připravuje. A co ho šlechtí je fakt, že svůj dres ještě trochu vyšperkoval špagátkovým opaskem. Není to dokonalé, ale alespoň to trochu podivný vzhled dresu vylepší. 

ZMIJOZEL

Sedmiboj nás nezajímá!

Tedy pokud nejsme v aréně. Zmijozelští sedmibojaři se očividně snaží trávit ve svém dresu co možná nejméně času. Keša očividně dává raději přednost i ušmudlané a roztrhané uniformě. Maia si na pomoc bere žabí podporu ale rozhodně nezavrhuje svou kolej. Ein na druhou stranu raději vzpomíná na staré dobré časy v Bradavické čtyřce. Aneb když nejdete s davem, jděte proti davu. Ein zde vypadá jako chytrá a velmi bojovně naladěná slečna.

Všem soutěžícím však přeji mnoho úspěchu v soutěži! Nechť jim štěstí přeje a dostaví se vytoužený výsledek!

Cerridwen Lowra Antares

Na konec se ještě podívejme i na loňskou vítězku sedmiboje Cerridwen. Cerri od začátku sedmiboje dává jasně najevo, že právě ona je momentálně vládnoucí královnou v této soutěži a proto se na hradě prochází se sedmibojařským žezlem. Ještě jsem jí neviděla ono žezlo odložit. A také proč by měla. Ať všem ukáže, co dokázala, a mohla tak ukázat budoucímu sedmibojařskému králi či královně, co se nosí. Cerri podle mého názoru měla vždycky dobrý vkus a nyní to i dokazuje. Bojovně naladěný, královsky dozdobený a tajemný. Tak by se dal nazvat její vzhled. V každém případě velmi povedený! 

Na závěr jsem se rozhodla vyhlásit Sedmibojského módního vítěze. Soutěž probíhala tajně a bez pravidel. Záleží pouze na mém názoru a mém uvážení. Takže… bubny prosím!

Vítězem se stává…

Eineann Mag Lasair! 

Za svou originální antisedmibojařsky pojatou módní variaci.

Gratulujeme!

Slečna Lasair se může od redakce Hadího krále těšit na malou odměnu.