Online zpravodajství: Škrkní invaze

Těsně před osmou hodinou ranní si konečně někdo všiml, že je hrad pod palbou. Čtěte online zpravodajství, které přináší Hadí král, prozatímní a jediné místo odboje!

11:11 – (Snad) se hrad na dobro objevil. Radujme se, veselme se, vrhněme (se) na úkoly a zamávejme všem, kteří z hradu odchází!

10:45 – Nebohému zpravodaji Hadího krále byl zakázán vstup před zavřené dveře a byl vykázán před zmizelý hrad. Nyní se i Hadí král bude modlit za to, aby už všichni zmizeli. Kromě hradu, který by se měl pro změnu vzhledem k postupu vyšetřování co nejdříve objevit.

Takže lidi, spolupracujte a řekněte jim vše, co nechtějí vědět, ať opět fungujeme!

10:39 – Součástí vyhánění škrken je i výslech podezřelých za zavřenými a hlavně neviditelnými dveřmi. Bohužel spolu s nimi je neviditelný i celý hrad. Opět.

Snad se nám všichni podezřelí vrátí v celku! I když ani my jsme ještě nezažili, aby se například duch vracel po kouskách…

10:27 – Protiškrkní jednotky pročesávají hrad a vyhání zbytky škrken, které zapadly do více či méně udržovaných děr a zákoutí. Čistě proto, „aby se neřeklo“. Sem tam způsobí zmizení hradu před zraky veřejnosti. Aktivisté se modlí, aby už odtáhli za škrknami a nedělali větší problémy, než jsou.

10:19 – MK podezírá aktivní jedince, kteří vpadli do hradu ihned po škrkní kapitulaci, že spolupracovali na likvidaci školy. Jmenovitě jde o aktivisty z řad studentů: Agathu Scarlet, Barbaru Arianne Lecter,  Nebelbracha Mechachu, Olivera McCollina a Sinead Siobhain. Dále profesorky Isabellu Anne Swan a Lilien Emity Meissed spolu s dušicí Magrápou Česnekovou.

10:16 – Škrkny definitivně balí „saky paky“ a pomalu odcházejí z pozemků. Připravené Protiškrkní jednotky na to koukají s otevřenými ústy. Ministerstvo si mne ruce, jak to hezky zařídilo, maguáři jsou přejedení, žáby se nadále potutelně usmívají.

Škrkní invaze je (snad?!) zažehnána.

10:15 – U pozemků hradu se nyní nachází méně škrken, než toho zbytku. Naneštěstí pro další osud Hogwarts se nedokáží jednotky domluvit na dalším společném postupu.

Naštěstí to však i přes to vypadá, že „škrkny se nažraly a hrad zůstal celý“. Prozatím.

10:13 – Probleskla jiskřička naděje! Byla vidět věž!

10:10 – Do případu se zapojuje Ministerstvo kouzel (MK).

Tiskový mluvčí MK prohlásil, že se usilovně pracuje na záchraně školy, neboť kouzelnické vzdělání je to jediné, co v nás zůstane. O zbytku MK pochybuje, nicméně zajišťuje zahraniční posily z Protiškrkní ligy.

9:53 – Hrad ani hradní pozemky či redakce Denního věštce či kolejních časopisů stále v nedohlednu. Jediným fungujícím stanovištěm odboje je Hadí Král, škrkny se kolem něj potloukají se zákeřnými výrazy.

9:52 – Protiškrkní jednotka povolala další hladové maguáry, žáby se potutelně usmívají.

9:46 – Maguár spořádal již třetí várku škrken, hrad stále v nedohlednu.

9:25 – Na scénu vstupuje hladový maguár.

9:19 – Lítý boj trvá, hrad v nedohlednu. Protiškrkní jednotky snovají plány na záchranu hradu.

8:05 – Protiškrkní jednotka dorazila, vše se zdá být zachráněno.

7:49 – Škrkny obsadily Hogwarts, byla kontaktována protiškrkní jednotka.

1 komentář

  1. Děkuju za zpravodajství, jako jediní nejste napojeni na doménu napadnutou škrknami! Už jsem se bála, že je problém jen na mém přijímači 😀

Komentáře jsou uzavřeny.