Hadí prázdniny – 2. část

Pokračování článku, ve kterém si můžete přečíst prázdninové odpovědi zelených studentek NaSaŠí Jackson a Lily Angeliny Johnsonové. Plus navíc svou odpověď poslala i fialová madam Tydynka Flyová. Jak trávily letošní prázdninové dny?

NaSaŠí Jackson
Celý červenec jsem cestovala po Španělsku za poznáváním kultury jak kouzelnické, tak i mudlovské (ale především kouzelnické, že!). Podívala jsem se například do Sevilly nebo do Granady a navštívila La Alhambru, prostory pro kouzelníka Karla V. vydávajícího se za mudlovského krále. Proč se v té době měli ve Španělsku asi tak dobře, co?

Nicméně té mudlovské kultury bylo také až až, celý měsíc jsem měla přemudlovaný! Proto jsem se pak na odreagování spakovala a odjela na letňák, abych zas trochu „načichla“ magií. Prázdniny to byly super a myslím, že příště se do Španělska mrknu znovu, už budu zvyklá na mudly, protože mudlovských i kouzelnických památek je tam mnoho přemnoho!

Lily Angelina Johnsonová
Letos jsem se účastnila jak mudlovských, tak kouzelnických možností, jak trávit prázdniny, nejprve jsem jela na tábor s kamarády z mudlškoly, poté na druhý s nejmenovanou zmijozelskou spolužačkou, rovněž v mudlovském krytí. Na přelomu července a srpna jsem strávila pár dní u kouzelnické babičky, se kterou jsem se trochu věnovala lektvarům, protože je přes ně specialistkou a mnohé jsem se od ní naučila. Třetího srpna jsem odjela s C.A.Partem na Divoký západ a od desátého se vyskytuji zase mezi lidmi, vyjma pár dní, kdy jsme s kamarádkou čarodějkou navštívily pár zvláštních míst v České republice, zejména ty strašidelné, včetně jednoho večírku duchů na jedné z mnoha zřícenin na severu Čech.

Tydynka Flyová
Prázdniny jsem si užila naprosto úžasně! Prázdniny jsou skvělá doba pro cestování (i když já letos budu cestovat spíš až na podzim, hehe), takže jsem vyrazila do jižní Itálie do městečka Monopoli, kde jsem se účastnila kočičího výcviku na místní Maguáří farmě.

Představte si, že celý ten čas můžete být s kočkami a s maguáry a učíte se vše o jejich zvyklostech a podobných věcech! Naprosto úžasné! Navíc ještě Itálie – to je prostě top všeho! Takhle na jihu je to ještě umocněné, představte si, že zhruba od jedné odpoledne do šesti do večera nikdo nepracuje – všichni odpočívají! Ideální místo pro mě! -zasměje se- Je to tam tak krásné, že jsem tam vážně chtěla zůstat! A nejen kvůli kočkám! Samozřejmě jsem toho prováděla mnohem více, ale tohle byl prostě top!

A to je už opravdu všechno. Hadí prázdniny pro letošní rok skončily a nyní už všichni vynakládají své síly do rozběhnutého nového školního roku. Pokud se chcete se svými prázdninovými zážitky pochlubit i vy, napište do komentářů a rádi si vaše příspěvky přečteme. To už je ale skutečně všechno, děkuji vám za pozornost a zase někdy příště. Ahoj!

Trevor