Posezónové posezení nad hrnkem čaje

Pro své spoluhráče jsem uspořádala oslavu konce famfrpálové sezóny. Večer byl plný zábavy, ač se nás sešlo pomálu. Nicméně o trochu té radosti se s vámi musím podělit.

Všechno začalo ráno v 7:48, kdy mi zvoní démonek. Volá Trevor. Co Trevor po ránu chce. Ještě v takovou hodinu, kdy slušní lidi chodí spát! Trevor by si však jen rád potvrdil účast na dnešním srazu, což je mu potvrzeno a v rozespalosti raději přepotvrzeno i do kolejní místnosti, ale démonek je věc zlá a zákeřná a nazve Trevora Trezorem. Což je mi pak celý den předkládáno, ale situaci jsem dokázala zachránit větou: „Trevor nechť se stane novým pokladníkem!“

Zpátky však na začátek. V půl jedné mi přichází zprávy: „Ujel mi vlak“ a „Vlak má zpoždění“. Již je mi tedy jasné, že ve 13:00 se srazím akorát tak sama se sebou. Nicméně po 20 minutách mi volá zmatený Trevor, který se na pražském nádraží dokázal ztratit po dvou minutách. Naštěstí byl Trevor nalezen, cestou jsme natrefili i na Sušenku, zakopli jsme někde i o primusku Ein a vydali se na pokyn Trevora na procházku po městě. Což většina z nás přijala s velkým nadšením. (Hurá! Procházka pro 3 unavené slečny a akčního mládence.)

Když procházku začaly doprovázet výkřiky: „Bolí mě nohy a chci si sednout,“ zamířila jsem raději do čajovny, aby mi slečny po cestě nezkolabovaly. Trevor se statečně držel, neb stěžovat si nemohl, ještě bychom ho někde nechali a on by už netrefil domů. 

V čajovně jsem po krátkém oddechu vytáhla připravené soutěže. Největší znalost prokázal Trevor, který se skvěle orientoval ve výsledcích letošní sezóny a dokázal i dobré znalosti  pravidel famfrpálu. Holky jednoznačně zastínil a dokázal tak již poněkolikáte, že je velmi nadějným famfrpálovým hráčem. Téměř ke konci se dostavila i odrážečka Agatha a tak i ji jsem otestovala v jejích vědomostech. Testem sice prošla, ale hráčka jejího kalibru by měla vědět víc! (To jenom pro příště Agatho, až si tohle zase nepřečteš! 🙂

A pro vás ostatní, když se vás někdo zeptá, kdo je famfrpálová legenda, odpověď je vždy jméno toho, kdo se vás ptá! Žádné já, či on, ona, ono. Elanis je vždy správná odpověď, ptá-li se vás Elanis. Vlastně Elanis je vždycky správná odpověď, ať už se vás ptá kdokoliv!

Na závěr, pro radost Žábě, která se nemohla žabužel zúčastnit, bylo usneseno, že každý hráč načrtne dva momenty z famfrpálové sezóny.  

No a zde jsou výsledky.

Agatha Scarlet měla znázornit chytání zlatonky v podání Suši a Ein. Ein se to očividně moc nepovedlo a skončila na Havraspárské tribuně, kdežto Suši téměř dosahuje na zlatonku!
Chytačka Cerri v podání Trevora Ztřeštěného.
Objasnění proč je Trevor Ztřeštěný tak skvělý brankář od Agathy Scarlet.
Nejlepší střelkyně Zmijozelského týmu zachycená při střelbě gólu primuskou Eineann Mag Lasair.
NaSaŠi Jackson znázornila kapitánku Elanis při jednom z velmi „povedených“ tréninků. Aneb jak slušně říct celé koleji, že je to banda trollů, co by měla lépe poslouchat svou skvělou a jedinečnou kapitánku 🙂 
Nejlepší odrážečka sezóny Barbara Arianne Lecter v podání Trevora Ztřeštěného. (Zveřejňuji tento obrázek s hlubokou omluvou od Trevora pro slečnu žábu. Byla to podmínka zveřejnění. Trevor očividně ještě nestudoval biologii a tak neví, jak žába ve skutečnosti vypadá a jakékoliv taháky v podobě obrázků mu byly zamítnuty.)
Všestranně založená Maia v podání NaSaŠi Jackson. Příští rok z ní bude cvičený všehráč! 
Trevor Ztřeštěný od naštvané, čokolády chtivé primusky Ein!

Děkuji všem za účast i za skvělé obrázky.


Nakonec bych chtěla popřát Trezorovi hodně štěstí v jeho kampani na post vedoucího pokladníka. Myslím, že má velkou šanci na úspěch! Trezor do pokladny! 

3 komentáře

 1. NaSaŠí Jackson
  20. 9. 2014 (20:43)

  Hahahaha, nad obrázky se bavím ještě teď, super! 😀
  +je ráda, že tady nenašla fotku s trevorem anebo video :D+

  • Žába Lecter
   22. 9. 2014 (07:10)

   Video a fotka s Trevorem jsou soukromé věci, které vytáhnu teprve ve chvíli, až vás budu chtít vydírat, nebo tak něco 😀

Komentáře jsou uzavřeny.