Dýňový trolloskop

Jestliže si myslíte, že je helouvín jen o koledování, tak si koledujete až příliš. Chcete-li vědět, co vás v tento radostný den (a jeho nejbližsím dnovém okolí) čeká a nemine, jste tu správně.

Duchové (21.3 – 20.4.)

Přestaňte strašit, nikoho to už nezajímá. Prostě odpočívejte v pokoji. A pokud svůj pokoj nemáte, angažujte se na pouti – tam vás jako atrakci jistě za nocleh zaměstnají.

Netopýři (21.4. – 21.5.)

Jestli si myslíte, že jen mávnete křídlem a bude po vašem, mýlíte se. Nejdřív se musíte všem hezky zamotat do vlasů a pak se vás nezbaví. Pamatujte na to!

Srostlé hlavy (22.5. – 21.6.)

Začněte myslet samostatně. Nikdo na vás není zvědavý. Ani vaši přátele ne. Čeho je moc, toho je příliš. A vy byste si to teď měli uvědomit!

Upíři (22.6. – 22.7.)

To, že někomu pijete krev neznamená, že jí někdo nemůže pít i vám. Dávejte si na to pozor. Když vás to přestane bavit, přejděte na krevní plasmu – prý je to teď IN!

Dýně (23.7. – 22.8.)

Nechte svých vůdcovských sklonů a smiřte se s tím, že dutou a vydlabanou dýni nikdo nechce. Budete sami a smutní. A přes to ani vozík od Gringottů nejede…

Bezhlaví jezdci (23.8. – 22.9.)

Řekneme vám to na rovinu. Jste nuly. Když se podíváte do zrcadla, nic nevidíte. Ono to bez hlavy jde těžko. Raději zalezte a buďte rádi, že si vás nikdo nevšímá. Beztak by se vás lidi jenom báli…

Frankensteini (23.9. – 23.10.)

Žádný učený z nebe nespadnul, a vy už tuplem ne. Sice není důležité, co je na povrchu, ale přiznejte si to, maminka vás v dětsví chytrou kaší rozhodně nekrmila. Pokud někde neseženete zlatou rybku, není vám pomoci.

Černé kočky (24.10. – 22.11.)

Víte, co se říká – když vám přeběhne černá
kočka přes cestu, budete mít smůlu. Smůla však je, že vy jste ta černá
kočka, nikdo vás nemá rád a každý se vám vyhýbá. Smiřte se s tím a radši
už nikam nelezte.

Vlkodlaci (23.11. – 21.12.)

Nebuďte nevrlí, to je dávno passé a nikomu se to nelíbí. Zkuste dotyčnému vlézt na hrb, určitě to ocení. Ona by ani trocha šamponu a mýdla nezabila. Zkuste to. Doporučuje 1 vlkodlak z 10.

Plesnivé tykve (22.12. – 20.1.)

Měli byste navštívit doktora, protože to, co jste vydávali za lehkou otravu jídlem, nic tak lehkého zdaleka není. Jediní otravové jste tu vy, tak se sebou něco udělejte a najděte si nový koníček. Třeba prefektování, to prý pomáhá.

Zombies (21.1. – 20.2.)

Přestaňte se ploužit ulicemi a tančit zombie walk. Ani ty hadry už se nenosí. Zkuste váš styl nějak… oživit a místo shnilého mozku si dát třeba brokolici. Vegani jsou prý in, třeba zapadnete!

Čarodějnice (21.2. – 20.3.)

Neslétejte se, nebo byste mohly z toho koštěte sletět. A určitě nechcete slyšet ten dutý zvuk, který se ozve z vaší hlavy, protože pak vám to dojde – ani ta nejmocnější zaklínadla nezakryjí to, co je (nebo spíše není) uvnitř.

Vyvěštily z pražených dýňových semínek přelitých horkým ležákem Plesnivá čokožába a Rozšlapaná sušenka

2 komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.