Meoween

Už jste letos zapřemýšleli nad tím, jak se svou kočkou oslavit Halloween Meoween? Že ne? Tak to máte opravdu na čase! 


Neoslavit se svou kočkou Meoween by bylo naprosto barbarské. I když je to především černá kočka, která je symbolem klasického Halloweenu, tak bychom neměli šikanovat ani ty ostatní. Kočka jako kočka! Již od středověku byly černé kočky považované především za předzvěst neštěstí a byly spojovány s čarodějkami. Proto se můžeme setkat s upalováním (černých) koček či pohřbíváním černých koček spolu s „čarodějkami“. Což většinou byly buď mudly nebo čarodějnice, které si to spíš užívaly a následně sebe i kočku dostaly pryč. Hlavně, že tu kočku! 

Nicméně. Měli bychom kočkám s láskou připomenout, že tyhle časy jsou již pryč a připravit jim buď nějakou skvělou meoweenskou mňamku…

…dovolit jim zazpívat nějaké skvělé písně s motivem…

…nebo je prostě nechat, ať působí strašidelně, a tvářit se, že opravdu strašidelné jsou. Nebo se tvářit, že se jen tváříme, ale ve skutečnosti být opravdu vyděšený. To je už vaše volba.

Rozhodně bychom ani neměli podceňovat sílu kostýmů! Taková kočka je ráda mistrem překvapení a znalci koček se mnou budou určitě souhlasit, když řeknu, že kočka je nejspokojenější v momentě, kdy může někoho pořádně překvapit! A pokousat. Což by kostým prakticky dovoloval. 

Samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že kočku nesmíme nutit do něčeho, co nechce. Pokud nejeví zájem o kostým, tak jí ho nenabízíme. V opačném případě ale máme spoustu možností!

Pokud je vaše kočka blázen do Disney princezen, volba je poměrně jasná! Včetně vhodné stylizace jednodenního jména pro vaši kočku. 

Čarodějné oblečky jsou populární naprosto všude a i u koček. Jen pozor, ať kočka nepoužije místo kotlíku akvárko s rybičkou.

Pokud jste trochu línější, včetně vaší kočky, tak určitě využijete následující návrhy na „líné“ kostýmy. Ty se rozhodně vyplatí a máte spoustu mňoukání za málo kapsiček!

Ať už se rozhodnete strávit Meoween se svojí kočkou jakkoliv, mějte na paměti jedno – pěkně si to užijte a nechte kočku mňoukat hlasitěji, než obvykle!

Pro HK
Tydynka Flyová 

3 komentáře

  1. NaSaŠí Jackson
    30. 10. 2015 (23:39)

    Boží!! To s Ketem určitě oslavíme, každopádně vím, že nutit mu kostým skutečně nemá cenu… 😀 😀

  2. To je úžasný, škoda, že černá kočka k nám chodí jen na návštěvu, ta si oslavu s námi představuje akorát tak, že jí dáme něco mlsného k jídlu 🙂

  3. Já a moji: Koul, Mitka, Perla, Mihule, Huník, Můra a Vobluda už slavíme od rána 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.