Čarodějnický speciál 2016

Abych pravdu řekla, nikdy jsem tyhle mudlovské oslavy nechápala. Proč slaví, že upalovali jiné mudly v domnění, že ovládají nějaké temné čáry? Kdyby je aspoň oplakávali, tak neřeknu ani popel nebo hranice, ale oni se tím baví. Převlékají se za rádobyčarodějnice a dělají věci, které bychom dobrovolně nespáchali. Ale tak když je to baví, tak jim v tom bránit nebudu. Stejně by to nepomohlo. A v případě, že by to nějaký efekt mělo, tak bych nejspíš neskončila moc slavně.

Každopádně před sebou po roční pauze vidíte další Čarodějnický speciál věnovaný všem čarodějnicím, jež nestihly použít ohněchladící zaklínadlo a byly upáleny. Potom i těm, kdo žádnými kouzelnickými schopnostmi nevládli a na hranici skončili omylem. A pak vám, kdo v rukou držíte toto speciální vydání.

I letos na vás čeká horká linka s otázkami a odpověďmi, čarodějnické žáby a lušťovka pro ty, komu to pálí. Kromě toho se však můžete dozvědět, jak to může dopadnout, když jste čarodějka a snažíte se donutit mudly k tomu, aby prozřeli, nějaké novinky ze světa kouzel a přečíst si komiks o tom, že není lektvar jako lektvar.

Přejeme hezké počtení!

Za čarodějnickou redakci HK

Lily Angelina Johnsonová