Kouzelnické novinky

Co nového se děje kolem nás? O co jste přišli? Co musíte vědět? Přinášíme vám ty nejžhavější novinky ze světa mudlům zapovězeného! A že jsou žhavé, o tom se přesvědčte sami! Jen bacha na popáleniny, masti si sežeňte sami!

Upalování přichází opět do módy!

Je to teplé, je to žhavé, je to žluté a pravděpodobně tam skončíte, co to je? Ano! Hranice! V poslední době přichází pálení čarodějnic opět mezi módní trendy. Už máte vybraný nějaký super upalovací vohoz? Ne? Tak honem do toho, brzy dojde i na vás!

~

Kočky přes cestu!

Jako každý rok, rozhodly se kočky vyrazit na demonstraci do ulic za kočičí práva. Jak všichni již z předchozích let víme, důvodem je nedocenění jejich kouzelnických schopností. Na ramenou starých čarodějnic už jim to prý nestačí a žádají o modernizaci mudlovských legend a pohádek. Prý nejsou žádnými otrhanými potvorami po boku čarodějnic, ale hrdými tvory, bez kterých bychom se rozhodně neobešli. Třeba jim z toho kápne aspoň pár kočičích sucharů.

~

Příliš uklizená dálnice…

Tento víkend byl kritickým pro dopravní situaci. Vzdušné proudy byly přecpané k prasknutí. Koště sem, koště tam, kouzelnická dopravní hlídka po chvíli úplně ztratila přehled o tom, kdo kde s kým zametá.

~

Inkvizice zpátky na scéně?

Objevují se podivné skřeky z pochybných zdrojů, že inkvizice se opět stává aktivním likvidátorem kouzelnické populace. Máme pro vás tedy nějaké ty tipy jak jim vychytrale uniknout!

1. Držte se těch nejnudnějších mudlů. Vypadají nevinně a nikdo od nich nic nečeká. Ukradněte jim jejich andílkovskou nudnou pověst!

2. Nikdy nikomu nepomáhejte! Ale to ani jinak, je to zbytečné, stejně z toho většinou nic nekápne, lidi jsou chudí, proč se pak namáhat.

3. Choďte oblečeni co nejotrhaněji, kdo by vás pak měl upálit? Upalovat žebráky není sranda.

4. Nechoďte do pochybných podniků, kde se většinou scházíte s ostatními magiči u máslového ležáku. Vypadá to povědomě. Pěkně do hospody k pravým, smrdutým a nabubřelým štamgastům!

5. Odstěhujte se! Sice to není nic dlouhodobého, ale pomáhá to! Stejně vás tu nikdo nechce!

~

A rada na závěr?