Nejaktivnější zmijozelská famfrpálistka

Určitě jste ji už někdy potkali na tréninkovém hřišti, ať už zrovna trénovala jakýkoliv post nebo jen šířila dobrou náladu. Koho? Přeci tu nejaktivnější zmijozelskou hráčku! Představujeme vám Bibi Anne, kterou jsme se takhle při začátku sezóny rozhodli trochu vyzpovídat.

Jaké to je být poctěna kapitánkou Zuzkou jako nejaktivnější hráčka famfrpálu?

Je to prima pocit – užívat si na IT – tedy dělat to, co mě baví, a ještě dostat pochvalu. Zmijozel ví, jak na nás. – usměje se

Byla jsi z tohoto nominování překvapena, nebo jsi to naopak čekala?

Byla jsem překvapená – hlavně z toho, že to Zuzka tak pečlivě sleduje. Musí to dát hodně práce a myslím, že už to je pro nás motivace, abychom se občas na IT ukázali.

Momentálně navštěvuješ třetí ročník, studuješ, pokud se nepletu, pětatřicet předmětů, máš zapsané tři semináře a do toho jsi nejaktivnějším členem zmijozelského týmu. Jak to všechno zvládáš? Spíš, nebo máš nějakého klona?

Určitě spím – důkazem je to, že Ti na sovu, která přilétla ve 23 hodin, odpovídám až po 6 ráno. – usměje se – Ale mám velmi aktvní krysí tým – tímto děkuji Fufíkovi, Šunkoflekovi a Koktejlové směsi, který mne velmi podporuje nejenom fanděním ve sklepení, ale včas mi večer ukáže, kde mám pelíšek.

Teď trošičku k lize, myslíš, že už letos máme na to, abychom se umístili na dobrých místech ve famfrpálovém turnaji? Nebo to naopak vidíš na poslední místo?

Myslíš, jestli letos vyhrajeme famfrpál? S myšlenkou na vítězství jde do bojů určitě každý. Platí, že „je důležité zúčastnit se, ale krásné je k tomu i vyhrát“. Ale určitě jde nejvíc o tu zábavu a prima atmosféru na zápasech.

Jsi spokojena s tím, jak Zuzka se Zpýťou motivují famfpalové družstvo k aktivitě? Nebo bys to viděla spíše záporně?

Tým Z+Z to letos rozjel naprosto profesionálně a já jim držím palce, aby jim to tak vycházelo i dál. Motivace je velká a oni z toho navíc udělali velmi zajímavé soutěžení.

Jak si myslíš, že se připravovaly ostatní koleje? Intenzivněji, nebo naopak méně než Zmijozel?

Podle toho, jaké barvy potkávám denně na IT, tak vidím velkou snahu Havraspáru obhájit loňské vítězství. Ale ve famfrpálu je možné vše a velmi záleží na štěstí, ke komu se letos přikloní. Ale držím palce všem, aby do bojů o pohár šli s nadšením a s myšlenkou, že nejde o „život“.

Komu jinému, kdybychom nevyhráli, bys nejvíce přála pohár?

Popravdě – nejvíce bych přála fialovým a dalším profesionálním hráčům otevření profiligy. Jinak jsem co se týká vítězství ostatních kolejí nestranná a fandím všem stejně. – mrkne

Děkuju za rozhovor a přeji spoustu dalších úspěšných famfrpálových, výukových i chovatelských úspěchů. 

Pro HK Hannabell Cavanaugh