♥♥♥♥♥Antivalentýn v Hadím králi potřetí♥♥♥♥♥

Máte už po krk přeslazených přáníček, srdíček, zamilovaných dvojic a vlastně celého Valentýna? Vítejte v programu Antivalentýn, kde nic takového rozhodně nenajdete. ♥

♥♥♥

Stejně jako minulé dva roky můžete prostřednictvím Hadího krále poslat anonymní vzkaz jednotlivcům i skupinkám, jež nesnášíte, ať už to je proto, že vám dali trolla, porazili vaši kolej nebo vám ukradli oblíbeného plyšáka, když jste byli ještě malí studenti a nedokázali bez něj usnout.

♥♥♥

Text vašeho přáníčka, který by se měl vejít do délky zhruba půl palce (tzn. kolem dvou set znaků, přece jenom jde o přání, ne o román, ty si pište jinam), spolu se jménem adresáta posílejte do sovince Lily Angeliny Johnsonové. Všechna antipřání vyjdou v jednom článku v úterý čtrnáctého února a každý příjemce dostane echo sovou, aby mu jeho antivalentýnka náhodou neutekla.

♥♥♥

V případě, že obětujete jeden srpec na zmijozelské konto s heslem „Antivalentýnka“ nebo „ANTV“, máte možnost do sovy připsat, do kterého antipřání chcete zasadit váš text. Pokud jste škrti a nezáleží vám na vizuálním efektu přání, bude vám konkrétní šablona přidělena náhodně.

♥♥♥

A jaké šablony jsme připravili letos?

♥♥♥

ANTV 1

ANTV 2

ANTV 3

ANTV 4

ANTV 5

ANTV 6

ANTV 7

ANTV 8

ANTV 9