Veselé žáby zmijozelské – OŽ edice

Osobnost Hogwarts je v plném proudu, ale žáby letos nepořádají „volte-žáby“ akci. Nezaspaly? Rozhodně ne!

Přes všechna očekávání se zmijozelské žabí trio rozhodlo účastnit prestižního hradního klání trochu jinak. Jak? Neváhejte a pokračujte ve čtení.

Stejně jako Zeus nemá rád diakritiku, někteří kouzelníci se prostě nemohou smířit s tím, že by je v  klání Osobnost Hogwarts měla převálcovat žába. Nebo rovnou žáby tři. Nebylo nic jednoduššího, než chudáky skřítky, žáby a další havěť z OH vykázat.

To by ale nebyly žáby, aby neudělaly něco, co je do hry vrátí. A nejen je, ale všechny utlačované hradní hrdiny od Trapáčka přes škrkny až po Pravého skřítka z kuchyně, který neúnavně nabízí studentům něco na zub. A tak se rozhodly, že pro letošní rok uspořádají svou vlastní soutěž,

 

Osobnost Žabvarts

Chtěli jste hlasovat pro svého hrdinu v anketě OH, ale byli jste ujištěni, že pro něj nebude ve finálové desítce místo?

→Přihlaste ho do OŽ!

Chtěli jste zařadit děravou ponožku svého kamaráda, která by OH vyhrála kontumačně, protože by všichni soupeři padli smrady?

→Přihlaste ho do OŽ!

Chtěli jste volit žáby, ale báli jste se ztratit cenný hlas?

→Přihlaste je do OŽ!A jak, ptáte se?

Napište na email barb.a.lecter@gmail.com, jména až 3 svých favoritů, kteří se nesmí účastnit OH, ale rádi byste je tam viděli.

Nezapomeňte se podepsat svým kouzelnickým jménem!

Ve druhém kole se pak posbírají osobnosti (magické věci, milovaná zvířátka, kouzelní tvorové a další osobnosti) s nejvíce hlasy, ze kterých se vybere ta jedna největší a nejlepší OŽ!

A proč to dělat?

Protože můžete.

Protože my můžeme.

Protože chceme vědět, kdo to vyhraje.

Protože chcete luxusní a jedinečný odznáček ↓!

A protože možná přijde i kouzelník, co rozdá trochu toho zlata a tak podobně.

Hlasovat v 1. kole lze až do 4.6.2017 včetně!

1 komentář

  1. Diakritický vtip mě dostal! :DDD Nejlepší! Jinak rozhodně budu hlasovat, konečně něco, kde se nepotkáme s diskriminací!

    Tydy

Komentáře jsou uzavřeny.